Ömer Çelik: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Lideri Özgür Özel Arasındaki Görüşmeye İlişkin Açıklama

ads ads ads ads
12/06/2024

ads
Ömer Çelik: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Lideri Özgür Özel Arasındaki Görüşmeye İlişkin Açıklama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e iadei ziyaretine ilişkin AK Parti Genel Merkezi önünde açıklamada bulundu.

Ömer Çelik, Erdoğan-Özel görüşmesinin detaylarına işaret ederek, “Sayın Cumhurbaşkanı’mız Barış Harekatı’nın 50. yıl dönümü törenlerinde, Sayın Özel, CHP ve diğer partilerle birlikte güçlü bir şekilde beraberlik gösterilmesi gerektiğini ifade etmişlerdir. Barış Harekatı’nın 50. yıl dönümünü hep beraber Kuzey Kıbrıs’ta kutlamayı temenni ediyoruz” dedi.

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50. yıl dönümüne yaklaşıldığını hatırlatan Çelik, “Merhum Ecevit ve merhum Erbakan’ın buradaki katkılarının bir kere daha altını çiziyoruz. Cumhurbaşkanı’mız bu yıl dönümü törenlerinde, Özel, CHP ve diğer partilerle birlikte güçlü bir şekilde beraberlik gösterilmesi gerektiğini ifade etmişlerdir. Barış Harekatı’nın 50. yıl dönümünü hep beraber Kuzey Kıbrıs’ta kutlamayı temenni ediyoruz. Tabii ki bu CHP yetkililerinin kendi takvimleri çerçevesinde değerlendireceği bir konudur.”ifadelerini kullandı.

12/06/2024 10:53
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: erdoğan.özel, Ömer Çelik
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.