Onlarla sakın ters düşmeyin

ads ads ads ads
29/09/2022

ads
Onlarla sakın ters düşmeyin

Her insanın hayatında kırmızı çizgileri olur. Size karşı yanlış yapan insanlara karşı kırılabilir ve küsebilirsiniz. Öfkenizi ve hayâl kırıklığınızı sizi kıran insanların anlamasını istersiniz. Ancak hatalı olsalar bile bunu asla kabul etmeyen kişilerle iletişim kurmanız zorlaşır. Hatasını kabul etmeyen insanlar size karşı daha acımasız ve kırıcı olabilir. Astrolojide de acımasız olan ve hatalarını kabul etmeyen burçlar var. Asla kin tutmamanız gereken burçları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bazı insanlar hatalarını asla kabul etmez. İnsanların kalpleri kırsalar bile bunu asla umursamazlar. Son derece acımasız olan bu insanlar onlara karşı kin besleyenlere karşı acımasız olabilirler.

1- KOÇ BURCU

Koç burçları çok çabuk öfkelenir. Onlara karşı kin beslediğinizde bunu size ödetmek için asla geri durmazlar. Hesaplaşmak için harekete geçerler.

Koç burçları asla yaptığı hataları kabul etmez. Her zaman haklı olduklarını düşünürler. İnsanları çok kolay manipüle edebilirler. Kızgın olduklarında tehlikeli olabilirler.

2- İKİZLER BURCU

İkizler burcu olanlar insanları kırdıklarının farkında varamazlar. Genellikle bir hata yaptıklarında bunu umursamıyormuş gibi davranırlar. Kendi hatalarını kabul etmedikleri için haklı çıkmaya çalışırlar. Sürekli konuşurlar ve seslerini yükseltirler.

İkizler burçları eleştiriyi asla kabul etmez. Her söyleneni olumsuz olarak algılarlar. Eğer gerçekten hatalıysa sizin de geçmişte yaptığınız hataları gün yüzüne çıkarırlar.

3- ASLAN BURCU

Aslan burçlarını utandırırsanız onlarla olan işiniz tamamen biter. Aslan burçlarının en çok değer verdiği şeylerden biri de itibarları ve şöhretleridir.

Popüler olmayı sevdikleri için herkesin önünde kendilerine bağırılmayı kaldıramazlar. Böyle durumlarda adeta çılgına dönebilirler ve acımasız olurlar. İntikam almak ve öfkelerini dindirmek için planlar yaparlar.

4- AKREP BURCU

Akrep burçlarını asla kızdırmayın. Onların öfkeleri çok korkunç olabilir. Birinden hoşlanmazlarsa her zaman uygulamaya hazır bir intikam planları vardır.

Akrepler ilk başta gerçekten ketum olabilirler, ancak eleştiri veya sert yorumlarla karşılaştıklarında tehditkar olurlar. Öyleyse geri çekilin ve bir Akrep söz konusu olduğunda bırakın.

5- OĞLAK BURCU

Oğlak burçları yaptığı hataların farkında varır. Ancak bunu kabul etmez. Oğlak burçları kırdıkları insanların üzüldüğünü ve ağladığını görmeden harekete geçmez. Onlara karşı kin beslediğinizde bunu kayıtsız bırakmazlar.

Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Kova ve Balık, bir hata yaptıklarında gerçekten af dilerler. Diğer burçlar gibi öfke nöbetleri geçirmezler.

29/09/2022 20:54
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Onlarla sakın ters düşmeyin
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.