Oscar ödüllü oyuncu Kate Winslet depremzedeler için bağış çağrısı yaptı

Oscar ödülü İngiliz oyuncu Kate Winslet ve İngiliz rock müzik grubu Arctic Monkeys Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenenler için yardım çağrısında bulundu.

ads ads ads ads
24/02/2023

ads
ads
Oscar ödüllü oyuncu Kate Winslet depremzedeler için bağış çağrısı yaptı

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardında dünya yıldızları da destek mesajı yayınladı. İngiliz müzik grubu Arctic Monkeys ve İngiliz oyuncu Kate Winslet, sosyal medya hesaplarından depremzedeler için yardım çağrısında bulundu.

Arctic Monkeys'in sosyal medya sayfalarında, Türkiye ve Suriye'deki depremzede çocuklar için İngiltere merkezli "War Child" derneğinin başlattığı acil durum bağış kampanyası paylaşıldı.

Winslet ise sosyal medya hesaplarında paylaştığı görüntülü mesajda, depremlerin ardından Türkiye ve Suriye'de gördüğü manzaralardan ötürü mahvolduğunu belirterek, İngiltere merkezli "Choose Love" kuruluşunun yardım kampanyasına bağış çağrısı yaptı.

Kuruluşun, bölgedeki yerel ortaklarıyla birlikte depremzedelerin her türlü ihtiyacını karşıladığını aktaran Winslet, "Lütfen ne kadar verebiliyorsanız verin. Tek bir kuruş bile hayat kurtarmak için önemlidir" ifadelerini kullandı

24/02/2023 14:24
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Oscar ödüllü, TÜRKİYE, Bağış, Kate Winslet, depremzede,
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.