Oscar partisinde vegan menü

Hayvan hakları savunucusu Joaquin Phoenix’i de temsil eden Hollywood’un önde gelen ajanslarından WME, bu yılki Oscar öncesi düzenlenen partinin menüsünde sadece vegan yiyecek ve içeceklere yer verecek.

ads
ads
18/01/2020
HK

ads ads
Oscar partisinde vegan menü

The Hollywood Reporter’da yer alan habere göre, geçen hafta yapılan 77. Altın Küre Ödülleri’nde çevresel sürdürülebilirlik konusunda farkındalık yaratmak amacıyla konuklara vegan yiyecek ve içecekler ikram edilmişti. Tüm menünün vegan yiyecek ve içeceklerden oluşması farkındalık yaratma konusunda önemli bir adım olarak görülmüş ve takdir edilmişti.

Altın Küre’den sonra, Hollywood’un önde gelen ajanslarından WME de 7 Şubat’ta düzenlenecek Oscar öncesi partisinde sadece vegan yiyecek ve içeceklere yer vereceğini açıkladı. İlk defa böyle bir uygulamaya giderek menüsünü vegan hazırlamaya karar veren WME’nin üyeleri arasında vegan olarak yaşamını sürdüren ve “Joker” filmindeki performansıyla “en iyi erkek oyuncu” kategorisinde Oscar’a aday olan Joaquin Phoenix de bulunuyor.

WME’nin düzenleyeceği partiye Martin Scorsese, Quentin Tarantino, Bong Joon-ho, Charlize Theron, Jonathan Pryce ve Florence Pugh gibi önemli isimlerin katılması bekleniyor.

18/01/2020 17:02
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Oscar, haber, kıbrıs, kktc, vegan menü
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.