Oyuncu Ecem Karavus: Ailemden psikolojik ve ekonomik şiddet görüyorum

Yıllar önce rol aldığı "Pis Yedili" dizisiyle tanınan genç oyuncu Ecem Karavus, ailesinden psikolojik şiddet gördüğünü itiraf etti. Ünlü isim, "50 gündür kişisel eşyalarıma ve engelli kedilerime ulaşamıyorum" dedi.

ads ads ads ads ads
10/09/2023
ntv

ads
Oyuncu Ecem Karavus: Ailemden psikolojik ve ekonomik şiddet görüyorum

Daha önce "Pis Yedili", "Dinle Sevgili" gibi yapımlarda rol alan Ecem Karavus, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda 50 gündür ailesinde psikolojik ve ekonomik şiddet gördüğünü söyledi.

"ZORBALIKLA MÜCADELE MAKYAJI YAPACAĞIM"

Ecem Karavus yayınladığı videoda; "Merhaba arkadaşlar, Bugün size muhteşem cildimle harika bir makyaj videosu çekmek isterdim, ama sizlerin gözünde bizi koyduğunuz yerde bambaşka hayatlar yaşayabiliyoruz. Bu sefer zorbalıkla mücadele makyajı yapacağım. Daha doğrusu şiddetle mücadele edemeyen suratımı düzeltmeye çalışma makyajı..." ifadelerini kullandı.

Ünlü isim, sözlerine "Dünyanın her yerinde özellikle bu ülkede birçok kadının maruz kaldığı aile içi psikolojik ve ekonomik şiddetin çok kötü bir örneğini yaşıyorum. Bu makyaj için imkanları kısıtlı çünkü 50 gündür kişisel eşyalarıma ve gözüm gibi baktığım engelli kedilerime ulaşamıyorum. Bir insanı felaketten çıkmış gibi bırakmak safi kötülüğün bir göstergesi. Hayatım boyunca he iyilikle, canlara dokunmaktan beslendim. Ben kadın hakları için ailemi bile karşıma aldım. Unutmayın ki yaşanan hiçbir şey sizinle ilgili değil, sadece şanssız bir zaman diliminde çok kötü insanlara denk geldiniz. Bir yerlerde susmak zorunda olduğunuzu biliyorum. Yalnız değilsiniz, susmayın!" diye devam etti.

Karavus'un paylaşımına Melis İşiten, Sebile Ölmez ve Ümit Karalar gibi birçok ünlü isimden destek yorumu geldi.

10/09/2023 16:15
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Oyuncu Ecem Karavus, Aile, psikolojik, ekonomik, şiddet,
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.