Oyuncu Müge Boz ikinci kez anne oldu: İşte bebeğin cinsiyeti

Basketbolcu Caner Erdeniz ile mutlu bir evliliği olan Müge Boz, ikinci kez anne oldu. Bebeğin cinsiyetini doğumda öğrenen Boz, bir erkek bebek dünyaya getirdi. Ünlü çift, oğullarına Rika adını verdi.

ads ads ads ads
01/06/2024

ads
Oyuncu Müge Boz ikinci kez anne oldu: İşte bebeğin cinsiyeti

2019 yılında basketbolcu Caner Erdeniz ile Barselona'da nikah masasına oturan oyuncu Müge Boz, geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olacağını müjdelemişti.

Bebeğinin cinsiyetini doğumda öğrenen Müge Boz, bir erkek bebek dünyaya getirdi. Ünlü çift, oğullarına Rika adını verdi.

Caner Erdeniz de eşinin doğum yaptığını "1 Haziran sabah saatlerinde oğlumuz Rika Erdeniz sağlıkla dünyaya geldi. Tüm güzel dilekleriniz için teşekkürler" sözleriyle duyurdu.

"ARTIK SADECE VİNA'MIN ANNESİ DEĞİLİM"

Öte yandan Müge Boz, doğumdan günler önce korkularını takipçileriyle paylaşmıştı.

Kızı Vina ile bir dizi fotoğrafını paylaşan Boz, "2. bebeğimin doğmasına günler var. Artık sadece Vina'mın annesi değilim. Sevgimi, ilgimi, zamanımı her şeyimi paylaştıracağım başka bir çocuğum daha olacak. Becerebilecek miyim, ikisine de eşit sevgi verebilecek miyim diye endişelenmem normal mi? Vina ile bir daha hiç bir zaman tek başıma olamayacağım diye üzülmem ağlamam normal mi? O benim ilk göz ağrım mı diyeceğim içimden hep... Onun sevgisi ağır basacak da diğerini ihmal edecek miyim?
Kıyas  yapacak mıyım? 2 haftadır bu konu sürekli kafamda. Aklıma geldikçe ağlıyorum. Aşırı panikteyim, ne hissedeceğim ne yapacağım diye. İkinci çocuk da bambaşka bir deneyim işte. Tecrübeliyim zannediyorsun ama tabiki yepyeni bölümler açılıyor annelik oyununda. Acaba Caner'de bunları düşünüyo mu?"

"Minnoşum benim, bitanem Vina'm... Onu o kadar çok, o kadar fazla seviyorum ki... Bu sevgiye erişilebilecek mi?" diyen Boz, "Ay şimdi yeni minnoşum bunları hisseder de üzülmesin... Sil göz yaşlarını Müge'cim hadi bakalım. Her şey çok güzel oluyor. Ve bu kadar" ifadelerini kullandı.

01/06/2024 19:11
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Müge Boz, bebek, magazin
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.