Özge Ulusoy ‘sihirli güçler’ini açıkladı

Model ve sunucu Özge Ulusoy, Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin kendisine sorular sormasını istedi. Ulusoy, 'Gizli güçleriniz mi var?' şeklindeki soruyu da yanıtsız bırakmadı.

ads
ads
04/12/2019
HK

ads ads
Özge Ulusoy ‘sihirli güçler’ini açıkladı

Zaman zaman aşk hayatıyla gündeme gelse de genellikle yoğun bir iş temposu içerisinde koşturan Özge Ulusoy, tüm bu koşturmaları arasında takipçileriyle etkileşimde kalmak adına sosyal medya paylaşımlarını da eksik etmiyor.

“GİZLİ GÜÇLERİNİZ Mİ VAR?”

Ulusoy, geçtiğimiz gün Instagram hesabı üzerinden takipçilerinden kendisine sorular yöneltmesini istedi ve içinden seçtiği birkaçını büyük bir samimiyetle yanıtladı. Güzel ismin yanıtladığı sorular arasında belki de en ilginçlerinden biri: “Televizyon programı, mankenlik, spor, bakım her şeye nasıl yetişiyorsunuz? Gizli güçleriniz mi var?” şeklindeki soru oldu. Ulusoy bu soruya şu yanıtı verdi:

“Zamanımı iyi değerlendiriyorum, planlı ve disiplinli yaşıyorum. Sağlığıma özen gösteriyorum, boş vakitlerini sevdiklerimle veya belgeseller dizilerim ve meditasyonla geçiriyorum. Bol spor ve seyahat yapıyorum. Sürekli şükrediyorum… işte sihirli güçlerim bunlar”

04/12/2019 10:16
ad
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Özge Ulusoy, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Meghan Markle'ın avukatları mahkemeye sundu: Babasına ekonomik yardımda bulundu

HK MAGAZİN

Meghan Markle'ın avukatları yaptıkları açıklamada babası Thomas Markle'ın Birleşik Krallık medyasının hedefi olana kadar yakınlıklarının sürdüğünü ifade ettiler. Avukatların makhemeye sundukları evraklarda, Meghan Markle'ın Birleşik Krallık'taki tabloid gazeteleri babası Thomas Markle ile ilişkisini bozmakla suçladığı ifadeleri yer aldı. Aynı zamanda Markle'ın babasına ekonomik yardımlarda da bulunduğu ifade edildi.

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.