Sertab Erener: Pandemi zamanında konser mucize gibi bir şey

Harbiye Açıkhava'da müzikseverlerle buluşan Sertab Erener "Pandemi zamanı sizlerle buluşmak bizim için mucize gibi bir şey, iyi ki geldiniz" dedi.

ads
ads
19/08/2020

ads
Sertab Erener: Pandemi zamanında konser mucize gibi bir şey

Harbiye Açıkhava Konserleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda başladı. Serinin ilk konserinde sahneye çıkan Sertab Erener, 4 Eylül'de bir konser daha vererek yaz konserlerini bitireceğini söyledi.

Hayranlarıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erener, "Pandemi zamanı sizlerle buluşmak bizim için mucize gibi bir şey, iyi ki geldiniz" dedi.

Albüm yerine single çıkarması tavsiyesine rağmen albüm çıkarmakta ısrar ettiğini anlatan şarkıcı, yeni albümü Ben Yaşarım'daki şarkılara çektiği anime videoların her ay birinin yayınladıklarını kaydetti.


Konserde eski şarkılarının yanı sıra anime videolar eşliğinde yeni albümünden eserlere de yer veren şarkıcıya bazı parçalarda konseri dinlemeye gelenler de eşlik etti.

Konsere yeni albümünden Aç Sesini parçasıyla başlayan Sertab Erener, Belki de Dönerim, Sakin Ol, Hani Kimi Zaman, Sormaz, İstanbul, Ben Yaşarım, Zor Kadın ve Kumsalda'nın da arasında bulunduğu şarkılarını söyledi.

Corona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun hazırlanan oturma düzeniyle gerçekleştirilen Harbiye Açıkhava Konserleri 5 Eylül'e kadar sürecek.

19/08/2020 10:02
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: sertab erener, harbiye açık hava konsereleri
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.