HABER KIBRIS

Paris Hilton’a Kıbrıs işi sandık, yüzük ve kolye hediye edildi

KKTC'nin turizm bölgesi Bafra’daki bir oteldeki programda, DJ kabinine geçerek hayranlarını coşturan Hilton Otelleri’nin varisi Paris Hilton’a işlemeli sandık, yüzük ve kolye hediye edildi

ads
06/08/2018

Paris Hilton’a Kıbrıs işi sandık, yüzük ve kolye hediye edildi

DHA'nın haberine göre, KKTC’ye geçen cumartesi gelen ve Cyprus Deluxe Hotel’deki programda DJ kabinine geçerek hayranlarını coşturan Hilton Otelleri’nin varisi Paris Hilton, bu sabah Ercan Havalimanı’nda VIP’ten çıkış yaptı. Hilton’a, Kıbrıs’a özgü hediyeler verildi. Paris Hilton’a, işlemeli el yapımı sandık, kolye ve yüzük hediye edildi.

Kıbrıslı Türklerin yakın ilgisinden çok memnun olduğunu ifade eden Hilton, KKTC’ye yeniden gelebileceğini söyledi. Hilton daha sonra özel uçakla Ada’dan ayrıldı.

Kaynak: DHA

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Hilton Otelleri, Paris Hilton, turizm, Bafra
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Prematüre bebek annelerine öneriler

HK MAGAZİN

Türkiye'de her 10 çocuktan 1'i prematüre doğuyor. Küçücük bedenleriyle hayatta kalma mücadelesi veren prematüre bebeklerin bakımı anne babaları endişelendirse de bu konuda yapılan farkındalık çalışmaları gün geçtikçe daha çok umut ve bilgi aşılıyor. Peki anne babalar bu süreçte bebeklerine nasıl yaklaşmalı, nelere dikkat etmeli? Prematüre Gücü Projesi kapsamında bilgiler veren Uzman Psikolog Yeşim Çaylaklı merak edilenleri anlattı.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.