Pilotlarımız İkincilik Kürsüsünde

KKTC Yamaç Paraşüt Milli Takım sporcuları Alanya’da düzenlenen “Avrupa Hedef Kupası”na katıldı.

ads ads ads ads
07/06/2021

ads
ads
ads
Pilotlarımız İkincilik Kürsüsünde

KKTC Hava Sporları Federasyonu   ve  Kıbrıs Alternatif  Sporlar Derneği sporcularından oluşan takımımız Yamaç Paraşüt dalında uluslararası başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Cemal DİREKCİ, Umut AKÇIL ve Murat MENDELİ’den oluşan KKTC Hava Sporları Federasyonu Yamaç Paraşüt Milli Takımı geçtiğimiz hafta sonu Alanya’da gerçekleşen “Avrupa Hedef Kupası”na  katılarak ülke sporuna gurur veren bir başarıya daha imza attılar.

Alanya’da gerçekleştirilen yarışmaya dalında iddialı toplam 50 yarışmacıdan oluşan 12 takım katıldı. Yarışmada mücadele eden sporcularımız 8 raund sonunda Cemal DİREKCİ, Umut AKÇIL ve Murat MENDELİ takım halinde ikincilik kürsüsüne çıkarak aldıkları iyi dereceler sonucunda şampiyonaya damga vurdular.

KKTC BAŞARIYLA TEMSİL EDİLİYOR

Milli sporcularımız bu organizasyonun düzenlenmesinde büyük katkıda bulunurken aynı zamanda da  bir kez daha tüm izolasyon ve ambargolara rağmen tamamen kendi imkanlarıyla katılarak ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek dünya çapında sıralamaya girip büyük bir başarıya imza atmışlardır.

07/06/2021 14:34
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: KKTC Hava Sporları Federasyonu, haber, kktc
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.