HABER KIBRIS

Prens ehliyeti kaptırdı!

ads
10/02/2019

Prens ehliyeti kaptırdı!

İngiltere Prensi Philip, geçtiğimiz günlerde geçirdiği kazanın ardından ehliyetini gönüllü olarak polise teslim etti ve bir daha araba kullanmama kararı aldı.

97 yaşındaki İngiltere Prensi Philip'in kazadan iki gün sonra ehliyetini teslim ettiği dile getirilirken, prensin emniyet kemersiz araç kullanırken çekilen fotoğrafı konusunda da uygun bir dille uyarıldığı açıklandı.

Buckingham Sarayı'ndan yapılan açıklamada, kararın dikkatli bir düşünme sürecinden sonra verildiği kaydedildi.

Prens Philip tek başına kullandığı aracı başka bir araçla çarpıştıktan sonra takla atmıştı. Philip kazayı yara almadan atlatırken, diğer araçta bulunan Emma Fairweather isimli kadının kolu kırılmıştı. Philip, alçak seviyedeki güneş nedeniyle yolu göremediğini söylemiş ve kazanın ardından Fairweather'a bir özür mektubu yollamıştı.

Ehliyetini polise teslim eden 97 yaşındaki Prens Philip'in bundan sonra her yere özel şoförüyle gideceği tahmin ediliyor.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Prens ehliyeti kaptırdı!, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK DÜNYA

Ceberitarık’ta tansiyon yüksek: Bunlar ahmakça oyunlar

HK DÜNYA

Ceberitarık'ta İspanya ile İngiltere arasında kriz yaşanıyor... Brexit sonrasında durumunun belli olmadığı Ceberitarık açıklarında dün bir kriz yaşandığı açıklandı. İngiltere tarafından yapılan açıklamada, "İspanyol savaş gemileri, denizdeki ticari gemileri uzaklaştırmaya çalıştı. Devreye İngiliz donanmasının girmesiyle silahlı ve askerli İspanyol gemisi kaçtı. Bu hareketler ahmakça bir oyun" dedi.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.