Kate Middleton aylar sonra geri döndü: İşte ilk fotoğraflar

İngiltere'de her yıl düzenlenen geleneksel geçit töreni Trooping the Colour başladı. Beş ay sonra ilk kez kamuoyunun karşısına çıkacak olan İngiltere'nin Galler Prensesi Kate, Buckingham Sarayı'na geldi.

ads ads ads ads ads
15/06/2024

ads
Kate Middleton aylar sonra geri döndü: İşte ilk fotoğraflar

Kanser tedavisi gören Galler Prensesi Kate Middleton, aylar sonra ilk kez halkın karşısına çıktı. Kate, Kral III. Charles’ın doğum günü için düzenlenen geçit törenine (Trooping the Colour) katıldı.

İngiltere tahtının varisi Galler Prensi William’ın eşi Galler Prensesi Kate Middleton, kanser tedavisi sürerken ilk kez halkın karşısına çıktı.

İşte Kate ve ailesinin çekilen bazı fotoğrafları:

Kate ve Louis.

Kate ve çocukları.

Kate Middleton’dan açıklama

Sosyal medya hesabından dün yaptığı açıklamada Kate Middleton, mart ayından beri devam eden kanser tedavisinde ilerleme kaydettiğini söylemişti.

Tedavisinin birkaç ay daha süreceğini belirten Kate, “Bu hafta sonu ailemle birlikte Kralın Doğum Günü Geçit Törenine katılmayı dört gözle bekliyorum ve yaz boyunca birkaç halka açık etkinliğe katılmayı umuyorum” demişti.

Ne olmuştu?

17 Ocak’ta geçirdiği karın ameliyatı ve akabinde peşi sıra yayımlanan açıklamalar, Kensington Sarayı’nın 10 Mart’ta Anneler Günü vesilesiyle paylaşılan fakat üzerinde “oynanan” fotoğraf, Kate’den hâlâ ses çıkmaması bazı komplo teorilerini beraberinde getirmişti.

Tüm bu komplo teorileri ve dezenformasyon içeren bilgiler dolaşıma sokuldu, hatta öyle ki “Kate”, “Charles” ve “İngiltere”, Türkiye’de Trend Topic (TT) listesine girdi. Kate hakkında 210 bin, Charles hakkında 130 bin paylaşım yapılmıştı.

Kate, 19 Mart’ta eşi Galler Prensi William ile birlikte Windsor’daki evlerinin bulunduğu bölgede alışveriş yaparken görüntülenmişti. The Sun tarafından paylaşılan görüntülerde, Kate’in gündelik kıyafetler içinde rahat ve iyi olduğu görülüyordu.

15/06/2024 12:56
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Kate Middleton
MANŞETLER

HK İNGİLTERE

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.