Arif İri: Prostat Hastalarına Bitkisel Tedaviyi Tavsiye Ediyorum!

ads ads ads ads
25/10/2023

ads
Arif İri:  Prostat Hastalarına Bitkisel Tedaviyi Tavsiye Ediyorum!

Lefkoşa’da ikamet eden Arif İri bizlere  Dr. Hakan Özkul’dan prostat ile ilgili bitkisel tedavi desteği aldığını ve şikayetlerinden nasıl kurtulduğunu sizler için açıkladı.

“DOKTORLAR AMELİYAT OLMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER.!”    

“Ben Arif İri. Lefkoşa’da ikamet ediyorum. Bir yıl önce prostat hastası olduğumu öğrendim. Doktorlar bana ameliyat olmam gerektiğini söylediler Ama ben ameliyat olmaya pek sıkcak bakmadım ve ameliyat olmadım. Durumum devam etti.”

“DOKTOR HAKAN ÖZKUL’U ÖNCEDEN BERİ TAKİP EDİYORDUM!”    

Dr. Hakan Özkul’u uzun seneden beri takip ediyordum. Daha önce videolarını görmüştüm ona dayanarak ve eşimin de teşviki ile Dr. Hakan Özkul’a başvurmaya karar verdim. Kendileri ile görüştük yararlı olabileceklerini söylediler. Biz de tedavi almaya karar verdik ve bitkisel tedavi almaya başladım.”

“ARTIK NORMAL İNSANLAR GİBİYİM AĞRILARIM DA KALMADI!”

“Tedavimden çok memnun kaldım. Ben daha önceleri geceleri 4-5 kere idrara çıkıyordum özellikle kış aylarında. Ama artık bunlar bitti normal insanlar kadar idrara çıkıyorum. Ağrılarım vardı ağrılarım da geçti şuan bir ağrım yok gayet sağlıklıyım. Gayet memnun kaldım.”

“PROSTAT HASTALARINA DR. HAKAN ÖZKUL’U TAVSİYE EDİYORUM”

Dr. Hakan Özkul ve ekibinden gayet memnun kaldım. Sık sık aradılar bizi süreci çok iyi bir şekilde takip ettiler. Ben prostat hastalarına da tavsiye ediyorum. Hakan Bey’in tavsiyelerine uysunlar beslenme ile ilgili tavsiyeleri mutlaka düzenli olarak yapsınlar ve kendilerinde değişiklik olduğunu mutlaka görecekler.”

Dr. Hakan Özkul İletişim Bilgileri,

Sorularınız için; www.hakanozkulasor.com

Dr. Hakan Özkul Facebook Sayfası

Whatsapp Hattı: 0 542 838 23 24

 

25/10/2023 10:02
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: hakan özkul, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK SAĞLIK

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.