Putin'in hediyesinden Kral'a kötü sürpriz

ads
ads
15/10/2019

ads
Putin'in hediyesinden Kral'a kötü sürpriz

Suudi Arabistan'ı 12 yıl aradan sonra ziyaret eden Rusya lideri Putin'in, Kral Selman'a hediye ettiği akdoğan cinsi kuş, takdimi sırasında halıya pisleyince gülüşmelere neden oldu.

Vladimir Putin'in 12 yıl aradan sonra gerçekleştirdiği Suudi Arabistan ziyaretine, Rusya liderinin Kral Selman bin Abdülaziz için getirdiği 'hediye' damgasını vurdu.

Vahşi doğaya ilgisiyle tanınan Putin'in Kral Selman için getirdiği hediyelerden birisi de 'akdoğan' cinsi vahşi bir kuştu. Gözleri kapalı şekilde getirilen 'Alfa' isimli kuş, Putin'in kendisini Kral'a takdimi sırasında çevresindeki gürültü ve hareketlilikten dolayı gerginleşince kameralar önünde halıya pisledi. Alfa'nın hareketi, çevredekiler arasında gülüşmelere neden oldu.

Suudi Arabistan'da özellikle kraliyet ailesi içinde yırtıcı kuşlarla avcılık popüler bir hobi.

15/10/2019 17:08
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Putin’in hediyesinden Kral’a kötü sürpriz, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK SAĞLIK

Diyabet hastaları koronaya dikkat! Şeker komasına yol açabilir

HK SAĞLIK

Çin de yapılan bir çalışmada, diyabetik hastalarda Covid-19'dan ölüm oranının yüzde 7,3 olarak saptandığını hatırlatan Endokrinoloji Uzmanı Uzm. Dr. Pınar Alparslan, "Corona enfeksiyonu, özellikle Tip 1 diyabetli hastalarda ketoasidoz dediğimiz şeker komasına yol açabilir. Bu hastalarda kan şekeri sürekli olarak 250 mg/dl üzerinde seyrediyorsa idrarda keton bakılması ve hızlı bir şekilde sağlık kontrolü şarttır"

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.