Yerçekimine karşı koyan tasarımlar gündem oldu

Birbirinden dikkat çekici tasarımlara ev sahipliği yapan Paris Moda Haftası, Viktor Rolf adlı markanın 'baş aşağı elbiseleriyle' gündeme geldi.

ads ads ads ads
26/01/2023

ads
Yerçekimine karşı koyan tasarımlar gündem oldu

Modanın başkenti Paris’te düzenlenen Moda Haftası, lüks markaların daha önce eşi benzeri görülmemiş tasarımlarına sahne olmaya devam ediyor.

'Aslan başlı' elbiseleriyle gündeme gelen Schiaparelli'nin ardından Paris Moda Haftası'na Viktor & Rolf markası damga vurdu.

ELBİSELERİ GİYMEDİLER

2023 İlkbahar/Yaz Haute Couture koleksiyonunu görücüye çıkaran markanın tasarımları, moda dünyasında büyük yankı uyandırdı. Tasarladığı elbiseleri modellerine giydirmek yerine modellerin üzerine dikmeyi tercih eden markanın ilginç tasarımları sosyal medyada viral oldu. 

Marka yatay ve baş aşağı şekilde modellerin üzerine giydirilen elbise tasarımlarıyla, defileyi izlemeye gelenlere eşsiz bir deneyim yaşattı.

Balo elbiselerinin defilede adeta yerçekimine karşı koyduğunu söylemek mümkün.

Sosyal medyada binlerce kez paylaşılan defile görüntüleri kimileri tarafından 'absürd' ve 'çılgın' olarak nitelendirilirken bazı kesimler, markanın bu deneysel tasarımlarını övmekten kendini alamadı.

Markanın tasarımları her ne kadar büyük ses getirse de bu görünümlerin giyilebilir olup olmadığı tartışma konusu oldu.

26/01/2023 09:42
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: PARİS, MODA, YERÇEKİMİ,
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.