Ryan Ryenolds futbol takımı satın alıyor

Ünlü oyuncu Ryan Ryenolds'ın Galler futbol takımı Wrexham'ı satın almaya çalıştığı belirtildi.

ads
24/09/2020

ads
Ryan Ryenolds futbol takımı satın alıyor

Deadpool karakterine hayat vermesiyle beğeni toplayan ünlü oyuncu Ryan Reynolds, Wrexham Futbol Takımı’nı satın almaya çalışıyor.

Dün, Wrexham Destekçiler Güven Kurulu, karar oylamasından sonra futbol takımına yatırım yapmak isteyen iki teklif sahibinin isimlerini paylaştı.

Görüşmelerin devam ettiği ve takımın iki teklif ahibine sıcak baktığı belirtilen açıklamada, takıma talip olanlardan birinin Ryan Ryenolds, diğerinin ise oyuncu Rob McElhenney olduğu belirtildi.

İki ünlü potansiyel yatırımcının adı, geçen hafta The Leader gazetesinin “büyük servet sahibi son derece tanınmış iki kişinin” kulübe teklifle geldiğini bildirmesinin ardından ortaya çıktı.

Takım üyelerinin yapacağı ilk oylamanın ardından aktörler önerilerini takımla paylaşacaklar ve bu noktada üyeler teklifi kabul eden veya reddeden ikinci bir oylamayla kararlarını verecek.

İngiliz Independent’ın haberine göre Galler takımı Wrexham için potansiyel yatırımcıların 2 milyon sterlin civarı teklif götürmesi bekleniyor.

Blake Lively ile evli olan 43 yaşındaki üç çocuk babası aktör Reynolds, içki şirketi Aviation Gin'i Ağustos ayında 610 milyon dolara satmıştı.

Forbes dergisine göre 2020’nin en fazla kazanan ikinci aktörü olan Reynolds’un servetinin 100 milyon dolar civarında olduğu düşünülüyor.

24/09/2020 16:53
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: Ryan Ryenolds, futbol
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.