HABER KIBRIS

ad

Sabahlıklı Lohusa Gecelik Takımları ile Lohusa Döneminizi Kolaylaştırın

ads
08/01/2019

ads
Sabahlıklı Lohusa Gecelik Takımları ile Lohusa Döneminizi Kolaylaştırın

Annelik her kültürde kutsaldır. Hamile kalmak için çabalanan ilk günden hayat boyunca devam eden bu güzel duygular annenin kendini her an daha özel hissetmesine sebep olacaktır.

Peki Lohusa Döneminde?

Lohusalık dönemini kolay atlatmak için beslenmenin haricinde annenin kendini özel ve güzel hissetmesi gerekmektedir. Özellikle doğumdan sonra giyilen gecelik takımları ile anne kendini çok iyi hissedecektir.

Doğumdan sonraki lohusalık sürecinin tamamı evde geçeceği için sabahlıklı lohusa gecelik takımları çok kullanışlı olacaktır. Kaliteli ve giyimi rahat olmalıdır. Doğum sonrasında anne bebeği sürekli emzireceği için göğüs bölgesi düğmeli olması gerekmektedir. Lohusalık dönemi sıkıntılı bir süreç olduğu için anneler çok çabuk terleyip çok çabuk üşüyebilir. O yüzden sabahlıklı lohusa elbisesi anneye bu konuda yardımcı olacaktır.

Rahatlığı Şık Detaylarla Taçlandıran Gecelikler

Günümüzde bir sürü marka lohusa geceliklerini, annenin ve bebeğin rahatı için detaylı bir şekilde hazırlamaktadır. Lohusa geceliği satın alırken en önemli dikkat edilmesi gereken kesinlikle emzirme bölmelerinin olmasıdır. İlk aylarda anneler bebeklerini sürekli emzirdikleri için, bölme olması rahatlık sunacaktır.

Doğum sonra kilolar bir anda verilmediği gibi karın bölgesindeki şişlikte hemen inmiyor. Bütün anneler doğum sonrası eski kilolarına dönmeyi hayal eder. Bu imkansızdır ve bu zamanların rahat atlatılması çok önemlidir. Belli bir süre şişlikler inmediği için gecelik seçerken de geniş ve esneyen formlarda olmasına dikkat edilmesi gerekir. Saten gecelikler çok çekici ve şık görünür. Fotoğraf çekimleri için de saten sabahlıklı lohusa gecelik tercih edilebilir. O anların ölümsüz olması her annenin hayalidir. Fakat bir süre sonra pamuklu geceliklere dönmek daha sağlıklı olacaktır. Her ihtimale karşı bir sağlık sorunu olduğunda, serum takılması gerektiğinde kolları geniş gecelik tercih etmekte fayda vardır.

Gecelik tercihi kişinin kendi zevklerine ve beğenilerine göre yapılsa da doğumun ilk zamanlarında gecelik giymek iyi bir seçim olacaktır. Günümüzde her zaman şık olmak isteyen modern kadınlar, doğum sonrasında da kendini şık hissetmek ister. Unutulmamalıdır ki gecelikler kalitesi ve rahatlığı, annenin kendine olan güveninin tazelenmesi, iyi ve mutlu hissetmesi açısından çok önem taşır. Her annenin özellikle saten, göz dolduran şık sabahlıklı lohusa gecelik giyip, hem anneliğin hem de kadın olmanın mutluluğunu yaşamaya, keyfini sürmeye hakkı vardır.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Sabahlıklı Lohusa Gecelik Takımları, Lohusa Dönemi
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.