'Saçlarımı 10 günde bir yıkıyorum' diyen Hadise'den duş paylaşımı

Aşkı, evliliği, boşanmasıyla gündemden düşmeye Hadise, son olarak açıkladığı güzellik ritüeliyle sosyal medyada çok konuşuldu. "Saçlarımı 10 günde bir yıkıyorum" diyen Hadise'den bu defa duş paylaşımı geldi.

ads ads ads ads
08/11/2022
NTV

ads
'Saçlarımı 10 günde bir yıkıyorum' diyen Hadise'den duş paylaşımı

Ünlü şarkıcı Hadise, Mehmet Dinçerler'den boşanması sonrası zor günleri geride bırakırken yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak verdiği bir röportajda güzellik sırlarını sıralayan Hadise'nin saçlarını 10 günde bir yıkaması sosyal medyada gündem oldu.

Önceki gün röportaj veren ünlü şarkıcı güzellik sırlarını paylaştı. Hadise, "Her gün 8-10 km yürüyorum. Dans, yoga ve pilates yapıyorum. Sabaha bir adet hurmayla başlıyorum. Gün içinde badem, fındık, ceviz, muz yiyorum. Ayda bir ödem masajı yaptırıyorum" dedi.

37 yaşındaki şarkıcı, "Saçlarımın yıpranmaması için 10 günde bir yıkıyorum" şeklinde bir açıklama yaparak hayranlarını şaşırttı.

Güzellik ritüelleri ile şaşırtan Hadise'den duş paylaşımı geldi.

Şarkıcı küvette köpükler içinde poz verdi.

Hadise, Mehmet Dinçerler ile 4,5 aylık evliliğini geçtiğimiz ay bitirdi. Mehmet Dinçerler'in Hadise'ye evlilik teklif ederken verdiği, değerinin 3 milyon TL olduğu söylenen yüzüğü boşanma aşamasında geri istemesi çok konuşulmuştu.

Birçok iddiayla gündeme gelen ikili, son olarak sahte yüzük iddiaları ile konuşulmuştu.

08/11/2022 09:07
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: hadise, duş, paylaşım, saç, magazin,
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.