Sağlık Bakanı: Randevu sistemindeki sorunları çözmek için yeni bir sistem kuruldu

ads
ads
21/11/2019

ads ads
Sağlık Bakanı: Randevu sistemindeki sorunları çözmek için yeni bir sistem kuruldu

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi poliklinik servisini ziyaret ederek, sağlık personeli ve vatandaşlarla görüştü.

Poliklinikte bulunan Röntgen, Hasta Kayıt ve Vezne, Laboratuvar ve Eczane bölümlerine giden Bakan Pilli, başhekim ve sağlık personelinden bilgiler aldı.

Laboratuvarda bazı tahlillerin şuanda yapılamadığını belirten Bakan Pilli, en kısa sürede eksik olan tahlil ve tetkiklerin yapılacağını söyledi.

Vatandaşa sağlık hizmetini sunarken, kolaylık sağlamanın son derece önemli olduğunu belirten Bakan Pilli, randevu sistemindeki sorunları çözmek için yeni bir sistem kurulduğunu en kısa sürede devreye gireceğini belirtti.

Polikliniğe gelen vatandaşların şikayetlerini de dinleyen Bakan Pilli, daha sonra Ayaktan Tanı ve Tedavi Merkezi'ne giderek Göğüs Hastalıkları Servisi'nde bulunan Uyku Laboratuvarında incelemelerde bulundu.

Bakan Pilli ’ye ziyaretinde Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi Müdürü Cenk Soydan, Hastane Başhekimi Dr.Adil Özyılkan, Özel Kalem Müdürü Cemal Kuyucu ve hastane yetkilileri eşlik etti.

21/11/2019 15:37
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Dr. Ali Pilli
MANŞETLER

HK SAĞLIK

Duygu Özaslan Bulimia Nervoza olduğunu açıkladı!

HK SAĞLIK

Bulimia Nervoza hastalığı, popüler isim Duygu Özaslan'ın verdiği bir demecin ardından araştırılmaya başladı. Bulimia Nervoza hastalığı nedeniyle kilo aldığını açıklayana Duygu Özaslan, bu demecinin ardından sosyal medyada gündem olmuş ve dolayısıyla pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlamıştı. Peki, Bulimia Nervoza nedir ve belirtileri nelerdir? İşte, Bulimia Nervoza hakkında merak edilen bazı bilgiler

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.