Sağlık Bakanlığı’nda bir kişi pozitif!

ads ads ads ads
04/03/2021

ads
ads
Sağlık Bakanlığı’nda bir kişi pozitif!

Haber Kıbrıs-Özel

Sağlık Bakanlığı’nda görev yapan bir personelin Covid-19 test sonucu pozitif çıktı. Sağlık Bakanlığı’nda pozitif vaka çıkması nedeniyle ciddi bir panik yaşanıyor.

Haber Kıbrıs Haber Merkezi’nin elde ettiği bilgilere göre ülke genelinde bugün yapılan 5 bin 276 test sonucu tespit edilen 29 vaka arasında Sağlık Bakanlığı’nda görevli bir personel de var.

Elde edilen bilgilere göre test sonucu pozitif çıkan personelin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan aktarılan bir personel olduğu belirtildi.

KKTC’nin Covid-19 ile mücadelesinde adete bir kale görevi gören Sağlık Bakanlığı’nda bir bulaşın yaşanması ülke sağlık siteminin sekteye uğramasına neden olabileceğinden ötürü çok ciddi tedbirler alındı.

Sağlık Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı personelinin tamamın taranacağı öğrenilirken Sağlık Bakanlığı’nda görev yapan bazı personellerin karantinaya alındığı ifade ediliyor.

 

 

 

04/03/2021 20:28
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: Sağlık Bakanlığı’nda bir kişi pozitif!i kktc bakanlık covid-19, haberkibris, sağlık çalışanı pozitif, kktc, kıbrıs,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.