HABER KIBRIS

ad

Sağlık için Temiz Su

ads
12/03/2019

ads
Sağlık için Temiz Su

 

 

Su içmek sağlığımız açısından oldukça önemli temel ihtiyaçtır. Ayrıca su sağlığımızın korunmasında da son derece önemli rol oynamaktadır. Peki, her su içilebilir ölçüde sağlıklı mıdır? Bu soru şüphesi pek çoğumuzun sorduğu sorulardandır. Ülkemizde çeşme suyu uzun yıllardır içilmemekte veya kaynatılmadan kullanılmamaktadır. Bu da hem bütçemize hem de sağlığımıza olumsuz etki etmektedir.Sürekli hazır su almak bütçe için oldukça fazla masraf anlamına gelir. Bunun için en iyi yöntem ise su arıtma sistemi ile suyu arıtarak evsel kullanımda hijyenik hale getirmektir.

 

Arıtma cihazları sayesinde su kullanımı elimizden altında olacaktır. Su yumuşatma cihazı ise suyun sertliğini almaktadır. Musluklara takılabilen su arıtma cihazları sayesinde 24 saat temiz su kullanma imkânını elde etmiş oluruz. Evlerde kullanılan arıtma cihazlarının yanı sıra endüstriyel olarak su arıtma işlemi de yapılabilmektedir. Bunun için pek çok arıtma firması karşınıza çıkar. Ancak biz firma olarak çok geniş bir çalışma alanına ve büyük tesislere sahip olduğumuz için her tür su artıma sistemini hizmete sunmaktayız. Örneğin; deniz ve kuyu suyu arıtma, atık ve yüzey suyu arıtma gibi çeşitli şekilde arıtma sistemlerimiz mevcuttur.İstediğiniz tesis için arıtma cihazı için kapsamlı projelerimize sizlere farklı seçeneklerle tasarlayıp hizmetinize sunmaktayız. Amacımız suyu saf su şekline getirene kadar arıtılmasını sağlamaktır.

 

Suların öncesinde ve sonrasında ph ölçümleri yapılarak istenilen seviyeye ulaştırılması su arıtma sistemleri ile gerçekleştirilmektedir. Hizmet anlayışımızda arıtma firması ilkelerinde olması gereken  tüm çalışmalar ve son teknolojiler mevcuttur. Arıtma işlemleri fiziksel olarak elekler, flotasyon, çökeltme ve dengeleme havuzları ile biyolojik olarak stabilizasyon havuzları ve stabilizasyon ile kimyasal olarak ise, sağlığa son derece uygun standartlar doğrultusunda kullanılan kimyasallar ile kontrollü ve denetimli bir şekilde yapılmaktadır.

 

Arıtma konusunda hizmetlerimizden bir diğeri ise dezenfeksiyon olup, azot giderme, iyon değiştirme gibi daha ileri boyutlarda artıma işlemi yapılmaktadır. Kullandığımız makina ve ekipmanlar Bakanlık denetiminden geçtiği için bu zamana kadar herhangi bir olumsuz geri dönüş almadık. Ayrıca verdiğimiz hizmetten sonra da sizlere servis hizmetlerinde de yardımcı olmaktayız. Dilediğiniz zaman cihaz değişimleri, bakımı ve arız olması durumunda tamirini yapmaktayız.Temiz bir su için filtrelerinizi antiskalant ile temizlemeyi unutmayınız. Su arıtma işlemini arıtma firması olarak tüm müşterilerimize gönül rahatlığıyla sunmaktan gurur duyarız. Sağlıklı bir yaşam için suyun öneminin hayatımızda ki yerinin tartışmaya açık bir konu olmadığını biliyoruz ve bunun için uzman kadromuz ve sürekli takip ettiğimiz teknoloji ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Sizin sağlığınız çevrenin ve bizim sağlığımızdır.

 


Bu habere tepkiniz:
TAGS: Su yumuşatma cihazı
MANŞETLER

HK SAĞLIK

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.