HABER KIBRIS

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 ile ilgili yeni detaylar

Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6 ile ilgili bilgileri Instagram hesabından paylaşmaya devam ediyor. 2019 yayınlanacağı bilinen serinin yeni filmi şubat ayında vizyona girecek.

ads
09/07/2018

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 ile ilgili yeni detaylar

Recep İvedik serisinin 6'ncı filmi için hazırlıklarını sürdüren Şahan Gökbakar, Instagram hesabından vizyon tarihi hakkında duyurusunu gerçekleştirdi.

'Şahan Gökbakar'dan Recep'in Yeni Macerası' sözlerinin yazılı olduğu görselde filmin vizyona gireceği tarih hakkında detaylar yer aldı.

"Geliyor Recep" notunun yazdığı filmin 2019 yılının şubat ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Görselde, filmin baş karakteri Recep İvedik'in gömleğinin bir gorilin elinde olması ve havada arıza yapmış olan bir uçağın irtifa kaybeden görüntüsü filmin senaryosu hakkında küçük ipuçları verdi. Filmin fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Şahan Gökbakar yeni filmin müjdesini ilk kez mayıs ayında yine Instagram hesabından yayınlandığı görsel ile vermişti.

 

Gökbakar haziran ayında paylaştığı fotoğrafın altına yazdığı notunda ise, “Recep İvedik 6, Afrika... Gülmeye hazır mısınız?” yazarak, yeni filmin Afrika'da geçeceğini açıklamıştı.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Şahan Gökbakar, Instagram, Recep İvedik 
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Prematüre bebek annelerine öneriler

HK MAGAZİN

Türkiye'de her 10 çocuktan 1'i prematüre doğuyor. Küçücük bedenleriyle hayatta kalma mücadelesi veren prematüre bebeklerin bakımı anne babaları endişelendirse de bu konuda yapılan farkındalık çalışmaları gün geçtikçe daha çok umut ve bilgi aşılıyor. Peki anne babalar bu süreçte bebeklerine nasıl yaklaşmalı, nelere dikkat etmeli? Prematüre Gücü Projesi kapsamında bilgiler veren Uzman Psikolog Yeşim Çaylaklı merak edilenleri anlattı.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.