Sanatçı Kuzey Tarık’ı darp eden Tilkioğlu’ndan açıklama

ads
ads
04/12/2019

ads ads
Sanatçı Kuzey Tarık’ı darp eden Tilkioğlu’ndan açıklama

Naim Tilkioğlu yaşadığı olayı şu şekilde açıkladı

Kamoyuna duyuru;
Geçtiğimiz günlerde Kuzey Tarık darp olayı ile dünden buyana gündemi meşgul eden haberler ile rahatsızlığımı ve mağduriyetimi dile getirmek istedim.
Öncelikle böyle bişey yaşanması hiç hoş değil kendimi savunmuyorum. Fakat olaylar sosyal medyaya öyle bir yansıtıldı ki sanatçı Tarık’ın sütten çıkma ak kaşık olduğunu gösteriyor. Gelelim o gece yaşananlara;
"İsmi geçen bara iki yeğenim ve bir arkadaşımızla gittik. Yeğenim sanatçı Tarık’tan bir istek istedi ve aldığı karşı cevap saygısızlık yapma terbiyesiz burada bayan şarkı söylüyor terbiyesizlik yapma gibi rencide edici laflar söyledi. Buna karşılık ben de dedim ki neden böyle tepki verdiniz. Adamı rencide ettiniz bu ortamda. Sen karışma abim cevabını oraya gelirsem seni tokatlarım gibi laflar kullandı. Sonra yanıma ağzımın içine kadar geldi ve hafifçe tokat vurur gibi senin yaşın kaç abim tokatlarım seni program bitsin seninle görüşeceğim dedi (görüntülerin öncesinde ispatlı şekilde var görüntülere ulaşmaya çalışıyoruz) tartışma çıktı gitti yerine oturdu ve bütün gece oturduğu yerden bana laf attı ben de kaçıyorum dedim tatsızlık çıkmasın ve en kaçarken noldu be i… kaçmada görüşelim deyince artık dayanamayacak noktaya geldim. ”

Yaşananlar güzel ve doğru bir şey değil.

Konunun bu yerlere gelmesinin esas sorumlusu ta kendisidir.

Olay ile ilgili haber: https://haberkibris.com/sahnede-yumruklandi-dort-dikis-atildi-2019-12-03.html

Darp olayının görüntüleri:

04/12/2019 22:47
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Kuzey Tarık, darp, Naim Tilkioğlu, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.