Şarkıcı Şahan Dinç maganda kurşunu nedeniyle gözünü kaybetti

Cumhurbaşkanlığı İstanbul Yeditepe Konseri’nde de sahne alan genç şarkıcı Şahan Dinç, evinin penceresindeyken bir maganda ateşinin sağ gözüne isabet etmesiyle gözünün görme yetisini kaybetti.

ads ads ads ads
19/11/2020

ads
ads
ads
Şarkıcı Şahan Dinç maganda kurşunu nedeniyle gözünü kaybetti

Genç şarkıcı Şahan Dinç, evinin penceresindeyken bir maganda ateşinin sağ gözüne isabet etmesiyle kör oldu.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; şair Ahmet Selçuk İlkan’a geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı İstanbul Yeditepe Konseri’nde de eşlik eden müzisyen Şahan Dinç, İstanbul Kurtuluş’ta evinin penceresinde maganda ateşinin hedefi oldu.

Menajeri Harun Akbulut, konuyla ilgili, “Şahan Dinç, iki gün önce Kurtuluş’taki evinin önünde çıkan silahlı kavgayı duyunca evinin penceresinden bakıyor ve o anda pompalı tüfekten çıkan saçmalar arkadaşımızın yüzüne isabet ediyor. Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nde ameliyata alınan Şahan, sağ gözünü kaybetti ve gözüne protez takıldı" dedi.

Akbulut, sözlerine "Yüzünde ve vücudundaki saçma parçaları çıkartılmış ama gözünün içindeki üç parça riskli olduğu için alınmamış. Pandemi süreci olduğu için hastane, evde olmasının daha sağlıklı olacağını söylemiş. Kendisi bugün çıktı ve evde bitkin, ağrılı yatıyor” diye devam etti.

Silahlı kavga ile ilgili adli işlemlerin başlatıldığı öğrenildi.

19/11/2020 11:10
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: Yaşam, Magazin, Polis, Adliye, Şahan Dinç, Cumhurbaşkanlığı İstanbul Yeditepe Konseri
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.