HABER KIBRIS

Selçuk Yöntem, Zuhal Olcay’la sokakta kalmış

Oyuncu Selçuk Yöntem, Esra Oflaz Güvenkaya’nın ‘Senin Mucizen’ programına konuk oldu. Özel hayatı hakkında konuşan 65 yaşındaki oyuncu, ilk eşi Zuhal Olcay’la Londra maceralarını da anlattı.

ads
15/11/2018

ads
Selçuk Yöntem, Zuhal Olcay’la sokakta kalmış

1976 yılında ilk evliliğini Zuhal Olcay'la yapan Yöntem, “Zuhal ile konservatuvardan sonra Londra'ya gittik. Garsonluk da yaptık, bulaşık da yıkadık. Londra'da yaşadığımız evde soba arızası yüzünden elektrik sistemi yandı. Ev sahibi evi boşaltmamızı istedi. Sokakta kaldık” dedi. İstanbul'a döndükten sonra evliliklerinin bittiğini dile getiren oyuncu, “İstanbul'a döndükten 2-3 yıl sonra ayrıldık, ama hâlâ çok iyi dostuz. İkinci evliliğimi Cihan Yöntem'le yaptım” şeklinde konuştu.

“YÜREKTEN SEVGİ PAYLAŞIMI VARSA SORUN YOK”

Usta sanatçı, fenomen dizi ‘Aşk-ı Memnu’da hayat verdiği ‘Adnan’ karakterinin kendinden küçük biriyle evlenmesiyle ilgili soruyu şöyle cevapladı:

“25 yaşındaki bir insan, illa 29-30 yaşındaki bir insanla mı birlikte olmalı, böyle bir kanun mu var? Yok. Yürekten bir sevgi paylaşımı varsa bir sorun görmüyorum. Karşılıklı sevginin yaşla ilgisi yok.”

Bu habere tepkiniz:
TAGS: haber, kıbrıs, Selçuk Yöntem, Zuhal Olcay
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.