HABER KIBRIS

Selena Gomez’in yeni klibindeki seksi detaylar

Her yaptığıyla büyük etki yaratan Selena Gomez, bu kez de yeni şarkısı ''Fetish'' ve klibindeki beyaz jartiyerli Fetish görünümüyle zirvede kalmaya kararlı!

ads
21/08/2017

Selena Gomez’in yeni klibindeki seksi detaylar
ads

Güzel şarkıcı Selena Gomez ‘in birkaç gündür Instagram’dan duyurduğu yeni şarkısı “Fetish” yayınlandı! Hayranları tarafından tam not alan şarkısı ve seksi klibiyle Selena bizi hiç şaşırtmadı.

 

Selena’nın genç kızlıktan olgunluğa geçişini yansıtan klibi Petra Collins yönetti. Klipte son zamanlarda sergilediği natürel güzelliğinin altını çizen ünlü şarkıcı sarı elbise paleti, beyaz jartiyer çorabı ve duru güzelliğiyle bize ilham veriyor.

Makyaj artisti Hung Vanngo daha masum ve doğal bir görünüm vermek için güzel yıldızın sadece nemlendiriciyle karıştırılmış birkaç damla highlighter sürdüğü cildine, sezonun yükselen trendlerinden çil görünümünü uygulamış. Yıldızın makyajsız makyajında rimel bile kullanılmazken, Selena’nın kusursuz cildine sadece hafifçe parlatılmış natürel dudakları eşlik ediyor.

Her yaptığıyla büyük etki yaratan Selena, bu kez de yeni şarkısı ve klibindeki beyaz jartiyerli görünümüyle zirvede kalmaya kararlı!

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Selena Gomez’
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems