Selin Ciğerci: Her halimle gurur duyuyorum!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, yıllar önce çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı

ads
ads
11/05/2020

ads
ads
Selin Ciğerci: Her halimle gurur duyuyorum!

Instagram'da 2,5 milyon takipçisi olan Selin Ciğerci, yıllar önce çekilen bir fotoğrafının sosyal medyada sık sık paylaşılmasının ardından kendi hesabından bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz aylarda futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen ve mutlu bir yuva kuran Selin Ciğerci, yıllar önce Taksim'de çekilen bir kareyi yayınladı.

Ciğerci paylaşımına, "Herkes birbirine atmasına, bana atmanıza gerek yok. 'Gördün mü?' diye. Ailemden uzak olduğum, Taksim'de yaşadığım günler. En büyük sınavım olan yıllar. Doğru ama beni böyle şeylerle vuramazsınız. Ben her halimle gurur duyuyorum. Bakın kendim de paylaştım" notunu düştü.

Geçtiğimiz aylarda Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalına konuk olan Ciğerci, çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

Ciğerci, babasının kendini "Senden bir şey olmaz diyerek evden kovduğunu" söylemiş ve o süreçten şöyle bahsetmişti:

"O dönem aynada kendim görüntümle kavga ediyordum, zor şeyler yaşıyordum. Sonrasında babam beni 'evin bereketini kaçırıyorsun' deyip evden kovdu. Bende Taksim Harbiye'de yine cinsiyet değiştirmiş olan bir arkadaşımın yanına gittim bir süre orada kaldım ve onlar ne iş yapıyorsa ben de yaptım. Tam 5 yıl ailemi görmedim. Tabi psikolojim falan kalmadı o arada. Sonra kardeşim beni gelip aldı, bana ev tuttu."

11/05/2020 10:11
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: selin ciğerci, eğlence hayatı, magazin haberleri,
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.