Seren Serengil: Yakında butik bir hastane açacağım

Gastrik bypass ameliyatı nedeniyle hızla kilo veren ve 44 kiloya kadar düşen Seren Serengil, ciddi bir sağlık sorunuyla karşı karşıya olduğunu açıklamıştı. Seren Serengil yeniden ameliyat masasına yattığını duyurdu.

ads ads ads ads
30/04/2023

ads
Seren Serengil: Yakında butik bir hastane açacağım

Zayıflamak amacıyla ameliyatlar olup, daha sonra Dumping Sendromu'na yakalanan ve hızla kilo veren Seren Serengil'in organları iflas etme noktasına gelmişti. 

Uzun süre serumla beslenen ünlü isim, birçok kez ameliyat olmak zorunda kalmıştı. Kilo alma sorunu yaşadığını belirten sunucu, ''Çok kilo verdim, elimde değil devamlı yiyorum ama kilo alamıyorum'' açıklamasında bulunmuştu.

Seren Serengil yeniden ameliyat masasına yattı. Sosyal medya hesabının hikaye bölümünden hastane odasında çekilen bir karesini paylaşan ünlü isim, sağlık durumuyla ilgili gelişmeyi, ''Bir ameliyat günü daha. Yakında butik bir hastane açacağım. Öyle görünüyor'' sözleriyle duyurdu. Ancak Seren Serengil, ameliyata dair herhangi bir ayrıntıya yer vermedi.

Ünlü şarkıcıyı kötü gününde yine sevgilisi Mustafa Rahman Tohma yalnız bırakmadı. Sevgilisiyle kısa bir ayrılık yaşayan ve 'aşk yeniden' kararı alan Serengil, bir diğer paylaşımında ise, ''Refakatçim aşkım. Her zamanki gibi 'gelme' derim. Yoksa yalnız bırakmaz ameliyata girip çıkana kadar. Canım o benim'' ifadelerine yer verdi.

Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde "Gördüğüm lüzum üzerine ilişkimi sonlandırdım" dediği iş insanı Mustafa Rahman Tohma'ya geri dönmüştü.  Barıştıktan sonra Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan ikiliden Tohma, "Yanlış bir anlaşılma oldu" açıklamasını yapmıştı. Tohma, Serengil'den ayrıldıktan sonra 'intihar edeceği' şeklinde ortaya atılan iddialar hakkında da şunları söylemişti:

"Üçüncü şahıslarla ilgili ya da aldatılma durum yok. Sadece bir yanlış anlaşılma oldu, o yardım döneminde telefonla çok sık konuşmadan dolayı. Ben de gidip özür diledim."

30/04/2023 13:57
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: serengil, hastane, amaliyat
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.