HABER KIBRIS

ad

Sevdiginizi Kendinize Aşık Etmenin Yolu

ads
19/03/2019

ads
Sevdiginizi Kendinize Aşık Etmenin Yolu

İnsanlar sevdikleri kişilere karşı hayat ettikleri aşkı yaşamak, onlara bağlanmak için aşk büyüsü yaptırmayı tercih etmeye başlamışlardır. Bu işlemler yapılırken hocamız tarafından kişinin düşüncelerine etki edilerek ilmi yönden etki oluşturulmaya çalışılmaktadır. Bu işlemleri yapan medyumların kendilerine göre farklı teknik ve yöntemleri vardır. İlmi bilgiler bu aşamada büyük önem taşır ve okunacak dualar etkili olur.

 

Nasıl Yapılır?

Çeşitli büyülerin yapılması tamamen medyumların kullanmış oldukları tekniklere bağlı olarak değişmektedir. Birçok medyum büyü yaptıracak olan kişinin kullanmış olduğu eşyalar üzerinden hareket ederek birtakım teknikleri uygularlar. Hocamız sahip olduğu ilmi bilgileri sayesinde, öncelikle kişinin ruh halini analiz eder ve yaşam şekline göre geleceğinin nasıl şekilleneceğini belirlemeye çalışır. Hocamızın kullanmış olduğu tekniklerde büyü yoktur, ilmi bilgi vardır. İlmi bilgi ile yapılan işler kesin sonuçlardır. Kişinin bedeni üzerindeki enerji akışını takip ederek yapılan tahminler, özellikle el, tırnak ve saç teli yapılarına göre yapılan analizler doğru çıkmaktadır.

 

Etkisinin Kısa Zamanda Görülmesi

İnsanlar yaptırdıkları aşk ve bağlama büyüsü işlemlerinde sonuçlarını kısa sürede görmek isterler. Hocamızın yaptığı çalışmalar büyü değil ilme çalışmalar olduğu için sonuç için sabırlı olmak gerekiyor. Yapılan çalışmalar istenilen şeylerin gerçekleşeceğini ancak ne zaman gerçekleşeceğini belirtmemektedir. Bunlar yaşamın zaman dilimlerinde ortaya çıkacaktır. Her müşteriye kısa sürede sonuç beklenmesinin yanlış olduğunu bunun sonuçlarının hayatın akışı içerisinde karşılaşacakları belirtilir.

 

Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüleri sevdiği kişilerin kendilerine karşı olan ilgisini artırmak isteyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Bunun amacı kısa süre içerisinde sevdiği kişilerin dikkatini kendi üzerlerine çekmeyi amaçlamaktır. Bu işlemler sonucunda kişinin düşünce yapısına etki edildiği için, kişinin enerjisinin yönlendirilmesi olarak tanımlanır. Bu işlemler sadece karşılıklı iki cins arasında değil bazen insan yaptığı işe daha iyi ısınabilmek ve işini sevebilmek için kendisine de yaptırmaktadır.

 

İlmi yöntemler kullanılarak yapılan bu işlemlerde kesin sonuç alınmakta ve insan sağlığına, ruh durumuna hiçbir olumsuz etkisi olmamaktadır. Son yılların en çok tercih edilen büyü türüdür. Sitemizde de belirttiğimiz gibi bizler büyü yapmıyoruz. Tamamen ilmi bilgiler doğrultusunda kişinin düşünce yapısının açılmasına katkı sağlıyoruz. Ancak bu tür işlemler halk arasında büyü olarak bilinmekte ve o şekilde tanımlanmaktadır.

 

Aşk Büyüsü Türleri

Tüm medyumlar çeşitli aşk büyülerini yaparken öncelikle önem verdikleri işlemler arasında manevi işlemler gelmektedir. Aşk büyüsünün türleri arasında canbar aşk büyüsü olarak bilinen tür en önemli büyü olarak bilinir. Kullanılan yöntemlerle ortaya çıkartılan enerjinin kişinin düşünce yapısına ne kadar etki edeceği, neleri değiştirebileceği kullanılan yöntemin önemini ortaya koyar. Büyü olarak yapılan işlemlerde kişinin sevdiğinin ismi bir kâğıt üzerine yazılır, çeşitli dualar okunur ve bu kâğıt belirli bir yere bırakılarak etkisini göstermesi beklenir. Hocamız yapmış olduğu tüm çalışmalarda ilmi bilgilerini kullanarak, kişinin ruh halini, düşüncelerini ve enerji akışına göre yön çizmeye çalışmaktadır. Bu yöntem kişi üzerinde daha etkili ve sağlıklı olmaktadır.

 

Neden Yaptırılır?

İnsanlar neden aşk büyüsü gibi farklı büyü türlerine başvururlar. Hayatta birçok kişi hoşlandığı karşı cinse yaklaşamaz, ya da ondan istediği ilgiyi göremez. Bu kişilerin kendilerine ilgi göstermesini ve kendilerine âşık olmasını isterler. Bu büyü türlerini insanlar başkalarını kendilerine aşık etmek için kullanırlar. Hocamızın yaptığı çalışmalar etkili çalışmalardır ve yapılan çalışmalar kişi ile arada sır olarak kalmaktadır. Önceden yapılan bu işlemlerin bozulmasını istediğinizde yine hocamızın ilmi bilgilerinden faydalanarak ve özel yöntemlerde bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Sevdiginizi Kendinize Aşık Etmenin Yolu
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.