Şevval Sam’dan Ozan Güven’e sert tepki: Ozan’la aynı projede yer almam

Yasak Elma'nın sevilen oyuncusu Şevval Sam, Bebek'te bir otel çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü oyunuc, Ozan Güven'i önce savunan sonrasında ise pişman olup özür dileyen Halit Ergenç hakkında da dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

ads
ads
19/08/2020

ads
Şevval Sam’dan Ozan Güven’e sert tepki: Ozan’la aynı projede yer almam

Başarılı oyuncu Şevval Sam, önceki gün Bebek’te bir otelde arkadaşlarıyla yemek yedi. Ünlü oyuncu otel çıkışı basın mensuplarının sorularına içtenlikle yanıt verdi.

Şevval Sam, Halit Ergenç’in Ozan Güven’i savunan ve sonrasında pişman olup özür dileyen açıklamaları karşısında ise gerginliğini saklayamadı. Yorum yapmaktan çekinen Sam, daha sonra tepkisini dile getirdi. Konuyla ilgili sessizliğini bozan Sam, “Kadına şiddet uygulayan birisiyle aynı filmde oynamam” diyerek noktayı koydu.

Ünlü oyuncu, şiddetin ilkel insanların başvurduğu bir yöntem olduğunu, bunun da eğitim ve farkındalıkla önüne geçilebileceğinin altını çizerek, sinema ve dizilerdeki şiddet sahneleriyle ilgili olarak sinema ve dizilerde insan hikayelerinin anlatıldığını, insanların buna özenmesinin ise toplumun bir eğitim sorunu olduğunu söyledi.

19/08/2020 12:15
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: şevval sam, ozan güven, halit ergenç, magazin
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.