Şeyma Subaşı-Mohammed Alsaloussi aşkı bitti!

Hamile olduğunu duyurduğu paylaşımını kaldıran, daha sonra yüksek stres nedeniyle bebeğini kaybettiğini açıklayan Şeyma Subaşı'ndan son dakika hamlesi geldi.

ads ads ads ads
26/06/2021

ads
Şeyma Subaşı-Mohammed Alsaloussi aşkı bitti!

Hamile olduğunu duyurduğu paylaşımını kaldıran, daha sonra yüksek stres nedeniyle bebeğini kaybettiğini açıklayan Şeyma Subaşı'ndan son dakika hamlesi geldi. Magazin gündeminden düşmeyen sosyal medya fenomeni, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan bütün fotoğraflarını sildi. Şeyma'nın sosyal medya temizliği, 'ayrılık' olarak yorumlandı.

Ibiza tatiline çıkan Şeyma Subaşı’nın yanında sevgilisinin olmaması ve evlilik teklifi aldığı tektaş yüzüğü takmaması, Mohammed Alsaloussi’yle ayrıldıkları iddialarını gündeme getirmişti.

"BENİ BİRAZ BIRAKIN" 

Bir çocuk annesi sosyal medya fenomeni, "Beni biraz bırakın. İnsanın kaybına saygınız olsun. Bir şeye cevap vermek de konuşmak da zorunda değilim. İstersem eğer Instagram’dan paylaşım yaparım ya da size söylerim" açıklamasını yapmıştı.

Hakkında çıkan iddialara sert çıkan Subaşı, "Lütfen, biraz saygı. Türk basınında hakkımda çıkan haberlerle ilgilenmiyorum. O yüzden de her açıklamamı İngilizce yazıyorum" ifadeleriyle tepkisini dile getirmişti.

ŞEYMA'DAN FLAŞ HAMLE 

Bu sözler sonrası Subaşı'ndan beklenmedik bir hamle geldi. Sosyal medya hesabından Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğraflarını kaldıran fenomen, bir anlamda ayrılık iddialarını doğrulamış oldu.

"AMAN TANRIM! BU GERÇEK OLAMAZ" 

Kızı Melisa'nın bir videosunu paylaşan Subaşı altına, "Beni merak eden sevgili arkadaşlarım. İçim kan ağladığı zamanda bile o her gün yüzümü güldürüyor. O benim güçlü olma sebebim. Ve ben gerçek arkadaşlarımı çok seviyorum. Hepiniz hayatımda olduğunuz için memnunum. Tıpkı Melisa'nın dediği gibi 'Aman Tanrım! Bu gerçek olamaz" mesajını düştü.

"EVLENMEDEN ÇOCUK OLMAZ" 

İkilinin ani evlilik kararı, 'Şeyma hamile' dedikodularını beraberinde getirmişti. "Evlenmeden çocuk olmaz" diyen Subaşı, daha sonra hamile olduğunu ve evlilik kararını ertelediklerini açıklamıştı.

HEMEN SİLDİ! 

Subaşı, hamile olduğunu duyurduktan sonra paylaşımını silmişti: Arkadaşlarım ve ailem. Son zamanlarda hamile olduğuma dair çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve hamile olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse evlenmek için acele etmemizin nedeni de buydu..."

"Acele etmek için bir sebep olmadığına karar verdik. Birbirimize sevgi ve saygı duyuyoruz, şimdilik kutlamaları erteleyip hamileliğin keyfini çıkarmaya odaklanmaya karar verdik. Bütün iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkürler. Gelecek için heyecanlıyım."

ÜZÜCÜ HABERİ BÖYLE DUYURDU

Geçtiğmiz günlerde sosyal medya hesabından üzücü haberi veren Subaşı, "Yüksek stres sebebiyle düğünü ertelediğimizi söylemiştim. Maalesef bu stres bebeğimi kaybetmeme neden oldu. Yas tutmam ve yaşadığım duygularla başa çıkabilmem için zamana ihtiyacım var" ifadelerini kullanmıştı.

"AİLE OLMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM" 

Mısırlı sevgilisinin romantik evlenme teklifini de takipçileriyle paylaşan 30 yaşındaki fenomen, sevgilisinin doğum gününü duygusal bir mesajla kutlamıştı: Senin ne kadar muhteşem bir insan olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez. Aile olmak için sabırsızlanıyorum. Harika bir koca ve baba olmanı izlemek için sabırsızlanıyorum. Birlikte paylaşacağımız gelecek için çok heyecanlıyım aşkım.

26/06/2021 18:45
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: şeyma subaşı
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.