HABER KIBRIS

Şeyma Subaşı’ndan arkadaşına çağrı…

Kısa bir süre önce organik ve sağlıklı yemekler sattığı mekanını açan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla arkadaşına olan özlemini dile getirdi.

ads
08/10/2018

Şeyma Subaşı’ndan arkadaşına çağrı…

Bebek’te açtığı mekanında müşterilerini ve dostlarını misafir eden Subaşı’nın bu yoğun temposu nedeniyle renkli hayatına bir süre ara vereceği düşünülse de genç kadın hesabından yaptığı paylaşımla bunun aksini gösterdi.

Geride bıraktığımız aylarda katıldığı Burning Man festivalinde çekilmiş karelerini hesabından paylaşan Subaşı, festivalde kendisine eşlik eden arkadaşı Martha Graeff ile görüldüğü fotoğrafları paylaşarak altına da; ‘Seni çok özledim aşkım, çok yakında Miami’de…’ notunu düştü.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Şeyma Subaşı, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Yılmaz Erdoğan açıkladı: 10 gün önce Belçim Bilgin Erdoğan’la boşandık

HK MAGAZİN

Geride bıraktığımız akşam yakın arkadaşlarıyla yediği yemek sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan Yılmaz Erdoğan, kendisine yöneltilen 'Eşiniz Belçim Hanımla boşandığınız söyleniyor' şeklinde soruya "Geç kaldınız, biz 10 gün önce boşandık yanıtını vererek herkesi şaşırttı. Son birkaç yıldır sürekli olarak haklarında boşanacakları yönünde haberler yapılan çift sürekli olarak iddiaları yalanlıyordu.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.