Şeyma Subaşı'ndan romantik paylaşım

Uzun süredir, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Subaşı, son olarak Alsaloussi ile çekilen eski bir fotoğrafını, duygusal bir yazıyla birlikte yayınladı.

ads ads ads
12/12/2021

ads
ads
ads
Şeyma Subaşı'ndan romantik paylaşım

Yaşadığı renkli hayatıyla magazin gündemin düşmeyen Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkisine doludizgin devam ediyor. Son olarak birlikte gittikleri Las Vegas tatilinin ardından İstanbul'a gelen Subaşı, Alsaloussi ile çekilen bir fotoğrafını paylaştı.

Instagram hesabında 3,1 milyon takipçisi bulunan fenomen, sevgilisinden evlilik teklifi aldığı gün çekilen bir fotoğrafını, duygusal bir yazının yer aldığı başka bir fotoğrafla birlikte peş peşe takipçilerinin takipçilerinin beğenisine sundu.

"HER ŞEY FARKLI HİSSETTİRİYOR" 

Gönderisine "İkiz alevi" notunu düşen Subaşı'nın paylaştığı yazıda, şu ifadeler yer aldı: "Her şey farklı hissettiriyor, farklı görünüyor, ve farklı. Bağlantı o kadar güçlü ve yoğun ki seni korkutabilir bile..."

"Ama onu görmezden gelemezsin. Onun etrafında canlanırsın ve deneyimlediğin tutku neredeyse deliliğin eşiğine gelene kadar kontrolden çıkar. Bu şimdiye kadar hissettiğin en yoğun şey..."

"Şimdi farklı bir şekilde nefes alıyorsun ve içindeki her hücre yanıyor, ama bu yine de sana hiç bilmediğin bir tür huzur getiriyor. Tüm dünyan sarsıldı, ve yine de evdesin..."

"SENİNLEYKEN EVDEYİM" 

Subaşı'nın 47 binden fazla beğeni alan karesine, sevgilisinden de yorum gecikmedi. Alsaloussi, 31 yaşındaki fenomene "Seninleyken evdeyim" sözleriyle yanıt verdi.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle birlikte ABD'de bulunan Büyük Kanyon Ulusal Parkı'na giden Subaşı, aşka gelerek duygusal bir paylaşıma imza atmıştı.

"Meedo bana dünyanın 8'inci harikası dedi" notuyla paylaşım yapan fenomenin romantizm kokan karesi, beğeni ve yorum yağmuruna tutulmuştu.

12/12/2021 11:15
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Şeyma Subaşı, magazin, Mohammed Alsaloussi
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.