Sibel Tatar, “Kıbrıs 3. Altın Caretta Yaşam ve Turizm Ödülleri Töreni”ne katıldı

ads ads ads ads ads
31/05/2023

ads
Sibel Tatar, “Kıbrıs 3. Altın Caretta Yaşam ve Turizm Ödülleri Töreni”ne katıldı

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi Sibel Tatar, Saygın Medya ve Kıbrıs Türk İş İnsanları Derneği (İŞAD) işbirliğiyle düzenlenen “Kuzey Kıbrıs 3. Altın Caretta Yaşam ve Turizm Ödülleri Töreni”ne katıldı.

Cumhurbaşkanlığından verilen bilgiye göre, Acapulco Resort Otel’de düzenlenen gecede, seçici kurulun belirlediği Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kendi alanında başarılı kişilere, kurumlara, markalara ve ünlü isimlere ödülleri takdim edildi.

Ödül gecesinde, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın kurduğu, eşi Sibel Tatar’ın ise 15 yıldan beridir Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlük yaptığı  Kanal T'ye “en iyi TV kanalı” ödülü verildi.

Sibel Tatar, ödül töreni öncesi yaptığı açıklamada, KKTC’nin ilk özel televizyonu Kanal T’nin 27’nci yaşını doldurduğunu belirterek, ülkedeki medyada çalışanları, alın teriyle çalışanlar ve emeği geçenler adına ödül almanın mutluluğunu yaşadığını kaydetti.

Gecede, ayrıca Türkiye’deki 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden “Melekler Takımı” oyuncularının yanı sıra depremde yaşamlarını yitirenler de anıldı.

31/05/2023 13:16
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Sibel Tatar
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.