HABER KIBRIS

ad

Şiddet uygulayan erkek arkadaşını yaraladı!

ads
19/08/2019
Kamalı Haber

ads
Şiddet uygulayan erkek arkadaşını yaraladı!

Lefkoşa’da kendisine şiddet uygulayan erkek arkadaşını bıçakla yaralayan zanlı Leticia Akwueh Nkemdilim tutuklanarak mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren Polis Memuru Ali Aydoğanlı, olayla ilgili bulguları aktardı. Aydoğanlı, huzurda bulunan zanlı Leticia Akwueh Nkemdilim’in, Yaralama ve Kanunsuz bıçak taşıma suçlarına methaldar belirtti. Polis,  18.08.2019 tarihinde, saat 05.00 raddelerinde, Lefkoşa’da umumi bir yer olan Meltem Sokak Hamitköy 'de zanlı Leticia Akwueh Nkemdilim’in, aralarında çıkan tartışma neticesinde erkek arkadaşı olan Christopher Osemudıaman’ı tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu ağız uzunluğu 11.5 cm toplam uzunluğu 22 cm olan mavi siyah renk saplı bıçağı sol arka omzuna sokarak yaraladığını anlattı. Polis, zanlının aleyhinde yürüttüğü soruşturmanın tamamlandığını belirterek, aktif öğrenci olan zanlının mahkemenin uygun göreceği teminata bağlanmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Gülay Süleymanoğlu, zanlının ilerde görüşülecek davasında hazır olmasını sağlamak maksadı ile haftada 1 gün polise ispat-ı vücutta bulunması, yurtdışına çıkışının yasaklanması ve 5 bin TL nakdi teminat yatırması koşulu ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.


Bu habere tepkiniz:
TAGS: şiddet, öğrenci, haber, yaralama, kıbrıs,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.