HABER KIBRIS

Sohbet durağındaydılar

ads
13/05/2017

Sohbet durağındaydılar

TAM BİR MUHABBET GECESİ: Dereboyu’ndaki Cadı’nın Evi Bar’da sohbete oturan konuklar arkadaşları ve yakınlarıyla birlikte muhabbet dolu görüntülere sahne oldular

Lefkoşa Dereboyu’nda hizmet veren “Cadı’nın Evi” gençlerin ve üniversite öğrencilerinin uğrak noktalarından olmayı sürdürüyor. Bu tatlı Lefkoşa gecelerinde mekanda eğlenmeyi tercih eden konuklar bol bol muhabbet edip içkilerini yudumluyor. Hem hafta sonu hem hafta içi açık olan mekanda Lefkoşa sakinleri keyifli saatler geçiriyor. Bu renkli gecelerden objektiflerimize ise birbirinden güzel kareler yansıyor.

 

Havadis-Fotoğraflar: Fuat Şanlıer

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Cadı’nın Evi, bar, eğlence, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Prematüre bebek annelerine öneriler

HK MAGAZİN

Türkiye'de her 10 çocuktan 1'i prematüre doğuyor. Küçücük bedenleriyle hayatta kalma mücadelesi veren prematüre bebeklerin bakımı anne babaları endişelendirse de bu konuda yapılan farkındalık çalışmaları gün geçtikçe daha çok umut ve bilgi aşılıyor. Peki anne babalar bu süreçte bebeklerine nasıl yaklaşmalı, nelere dikkat etmeli? Prematüre Gücü Projesi kapsamında bilgiler veren Uzman Psikolog Yeşim Çaylaklı merak edilenleri anlattı.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.