HABER KIBRIS

Sohbete deniz kenarında doydular

Girne Karaoğlanoğlu’nun gözde balık ve alakart yemek restoranı Missina, keman dinletisinin dalga sesleriyle bütünleştiği keyif dolu bir sohbet ortamına ev sahipliği yaptı

ads
17/06/2018

Sohbete deniz kenarında doydular

Havaların ısınmasıyla birlikte bahçelere ve dış mekanlara taşınan akşam ziyafetleri, Missina Restaurant’ta bir başka güzellikte yaşandı. Girne Karaoğlanoğlu bölgesindeki denize nazır konumuyla balık ve alakart yemek sofrası meraklılarının uğrak restoranı olan mekanda keyif dolu bir sohbet ortamı yaşandı. Sofra keyfini dalga sesleriyle iç içe yaşatan mekanda canlı keman dinletisi de bu keyfe ayrı bir keyif kattı.

Gece boyunca zengin mezeler ve lezzetli yemekler eşliğinde sohbet eden konuklar muhabbete doydu. Gecede ailesiyle birlikte muhabbet edenler arasında Çangar Otomotiv’in direktörlerinden Yeşim Çangar Erçin ve eşi Eser Erçin de vardı. 


Bu habere tepkiniz:
TAGS: misina, Girne Karaoğlanoğlu, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Yılmaz Erdoğan açıkladı: 10 gün önce Belçim Bilgin Erdoğan’la boşandık

HK MAGAZİN

Geride bıraktığımız akşam yakın arkadaşlarıyla yediği yemek sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan Yılmaz Erdoğan, kendisine yöneltilen 'Eşiniz Belçim Hanımla boşandığınız söyleniyor' şeklinde soruya "Geç kaldınız, biz 10 gün önce boşandık yanıtını vererek herkesi şaşırttı. Son birkaç yıldır sürekli olarak haklarında boşanacakları yönünde haberler yapılan çift sürekli olarak iddiaları yalanlıyordu.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.