HABER KIBRIS

Student Life’ın İlk Sayısı Yayınlandı

ads
17/04/2018

Student Life’ın İlk Sayısı Yayınlandı

Uluslararası Final Üniversitesi’nin akademik faaliyetleri, etkinlikleri ve öğrenci yaşamını içeren dergisi ‘Student Life’ın ilk sayısı yayınlandı. Uluslararası Final Üniversitesi’nden yapılan açıklamada, üç ay sürelerle yayınlanacak dergi üniversiteye ait gelişmeler, öğrenci faaliyetleri ve etkinlikler hakkında kamuoyunu bilgilendirmeyi hedefliyor.

Üniversitenin eğitim faaliyetleri yanında çeşitli sempozyum, konferans ve etkinliklerle öğrencilerin eğitimine katkı koymak, topluma yönelik fayda sağlamanın amaçlandığı ifade edilen açıklamada, Student Life dergisinde tüm bu faaliyetlerin yer aldığı belirtildi. Derginin ilk sayısında, üniversite tarafından gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri ve etkinliklere dair haberler yer alırken, üniversite öğrencilerinin sosyal ve psikolojik gelişimine katkı koymaya yönelik rehberlik sayfaları da bulunuyor.

Basılı ve dijital olmak üzere iki formatta yayınlanan dergiye www.final.edu.tr ana sayfasında yer alan “Student Life Dergisi” linkinden ulaşılabiliyor.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Student Life, Uluslararası Final Üniversitesi
MANŞETLER

HK

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems