HABER KIBRIS

ad

Süper Loto'da büyük ikramiye 17 milyon TL oldu

ads
11/02/2019

ads
Süper Loto'da büyük ikramiye 17 milyon TL oldu

Süper Loto’nun 7 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirilen çekilişinde 6 bilen çıkmayınca devreden ikramiye 17 milyon TL’ye ulaştı. Perşembe akşamları çekilen ve zengin olma hayali kuran milyonların heyecanla beklediği Süper Loto çekilişinde 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye 17 milyon TL'ye ulaştı.

Türkiye Cumhuriyeti Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Süper Loto çekilişinde haftalardır devreden ikramiye tutarı 17 milyonu aştı.

Piyangolar Birimi’nden yapılan açıklamaya göre 14 Şubat Perşembe akşamı gerçekleştirilecek çekiliş için ikramiye miktarının 20 milyon TL’ye ulaşması bekleniyor.

Merkezden ve şubelerden oynayabilirsiniz…
Birimden yapılan açıklamaya göre; merkezden 08.00 ile 16.00, şubelerden de 08.00 ile 18.00 saatleri arasında oynayabileceğiniz Süper Loto için ‘Kaçırılmayacak Fırsat’ sloganıyla çağrı yapıldı.

Biletlerinizi kontrol etmeden atmayınız…

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Spor Dairesi Piyangolar Birimi’nin resmi web sitesi olan piyangolar.gov.ct.tr adresinden tüm çekiliş sonuçlarına ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Resmi adresimizden biletlerinizi kontrol etmeden atmayınız.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Süper Loto
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.