HABER KIBRIS

Survivor 2019'a ilk veda eden Kader oldu!

Survivor Türkiye Yunanistan'da bu akşam eleme gecesi yaşanacak. Türk takımı dokunulmazlık oyunlarını kaybettiği için elenmek üzere üç isim belirledi. Takımın yaptığı oylamada performansının düşük olması ve takımla sürekli tartışma yaşaması nedeniyle Kader Karakaya belirlendi. Peki Kader Karakaya kimdir, kaç yaşındadır? İşte genç sporcu Kader Karakaya hakkında merak edilen ayrıntılar...

ads
13/02/2019

ads
Survivor 2019'a ilk veda eden Kader oldu!

Survivor 2019’da Türk takımdan elenen ilk isim Kader Karakay oldu. Takımın ortak olarak belirlediği Kader, düşük performansı ve sürekli kavga etmesi nedeniyle elem potasına çıkmıştı. Yeterli SMS alamayınca elendi. Kader Karakaya son olarak Seda Ocak ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelmişti. 23 yaşındaki sporcu Bursa’da doğdu. Survivor Kader yarışmaya ilk kez katıldı. Seyirciler eleme adaylarının hayatını merak ediyor.

KADER KARAKAYA KİMDİR?

1996 Bursa Osmangazi doğumlu Kader Karakaya, ortaokulda beden eğitimi öğretmeni tarafından keşfedilerek atletizme başladı. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nde eğitimine devam ediyor. Atletizm branşında üniversitelerarası Türkiye şampiyonasına katıldı. Fenerbahçe Spor Okulları’nda futbol eğitmenliği yapıyor.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Survivor 2019
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.