'Survivor 2020'de yeni dönem başlıyor!

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor 2020'de yeni takım kaptanları kim olacak? 'Ünlüler Gönüllüler' formatıyla 4 ay önce başlayan 'Survivor' yarışmasında yeni bir döneme girildi

ads
ads
03/06/2020

ads ads
'Survivor 2020'de yeni dönem başlıyor!

Aycan Yanaç'ın elenmesinin ardından ünlüler takımı 3 kişiye düştü. Bu nedeniyle iki takım birleşti. 'Survivor 2020’de geriye kalan 10 kişiden artık her hafta farklı iki takım çıkarılacak.

'Survivor 2020' 96'ncı bölüm tanıtımı yayınlandı. 'Ünlüler Gönüllüler' döneminin sona erdiği 'Survivor'da geriye kalan 10 yarışmacı, takım kaptanı olabilmek için bireysel olarak performans mücadelesi verecek.

Son 4'e kalmayı başaran yarışmacı arasında yeni takım kaptanları belirlemek için teke tek mücadele yapılacak. Sona kalan iki yarışmacı arasında ise ilk seçimi kimin yapacağını belirlemek için final oyunu oynanacak.

TV8'de 3 Haziran Çarşamba günü saat 20.00'da ekranlara gelecek yeni bölümde, kimlerin takım kaptanı olacağı merakla bekleniyor.

Sunucu Murat Ceylan'ın, "Survivor 2020'de tarihi bir oyuna hoşgeldiniz. Survivor tarihinin en kaderinizi belirleyecek oyunlarından birini oynayacaksınız. İki takım kaptanı aryoruz. Bu oyunu bunun için oynayacaksınız" sözleri dikkat çekiyor.

Murat Ceylan, yeni bölüm tanıtımında, "Bu oyunu kazanan, ilk seçme hakkını Acun Ilıcalı'nın yapacağı konseyde kullanabilecek" ifadelerini kullanıyor.

Yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı, 2 Haziran Salı akşamı yayınlanan bölümde, yeni kurulacak takımlarla ilgili detayları tek tek açıklamıştı.

Kaptanlık oyun sonrasında ada konseyi yapılacağını belirten Ilıcalı, bu iki kaptanın yeni takımlarını birer birer yarışmacıları alarak haftalık takımların oluşacağını duyurmuştu.

Bu şekilde iki hafta oynandıktan sonra büyük çeyrek finalin başlayacağını ifade eden başarılı televizyoncu, sonrasında Survivor’ın son dönemine girileceğini açıklamıştı.

Survivor'da son dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında, sevilen yarışmaya veda eden isim futbolcu Aycan Yanaç olmuştu.

03/06/2020 13:05
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Survivor, tv8, acun ılıcalı,
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.