'Survivor 2022' yeni takımları belli oldu!

'Survivor 2022 All Star' yarışmasında yeni bir dönem başladı! ! Yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı, acil durum konseyinde, yeni kırmızı ve mavi takım yarışmacılarını açıkladı.

ads ads ads
22/04/2022

ads
ads
'Survivor 2022' yeni takımları belli oldu!

Survivor'da yarışmacılar son kez ünlüler ve gönüllüler olarak karşılaştı. Zorlu ödül oyunu parkurunda kazanan leziz bir sofrayı kazanmış oldu. Yarışmacılar, mücadelenin ardından acil durum konseyinde yeni takımlarını ve takım arkadaşlarını öğrendi. İşte, Survivor yeni takımları...

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler son kez ödül mücadelesinde karşı karşıya geldi. Oyunun ödülü ise yörelere ait lezzetler oldu. Bu yemekler ise; Ankara tava, ıslama köfte, bulgur çorbası ve peynir helvası oldu.

Kadın ve erkek karışık yarışılan ödül oyununda 10 olan kazanıyor. Gönüllüler yarışı 9-8 önde görütürürken Barış Murat Yağcı sayısı ile eşitlik oldu. En iyilere ise ünlülerden Sema-Barış, gönüllülerden de Ayşe-Ogeday çıktı. Oyunun kazananı ise Barış'ın sayısı ile ünlüler oldu.

Survivor'ın en eğlenceli oyunu Bil Bakalım'da iki takım heyecanlı bir mücadele gerçekleştirdi. Oyunun ödülü ise 5 bin TL'lik hediye çeki ve Kemalpaşa tatlısı oldu. Kazanan ise 10-5 skorla yine ünlüler takımı!

SURVİVOR'DA TAKIM DEĞİŞTİREN YARIŞMACILAR-YENİ TAKIMLAR

21 Nisan günü ünlüler ve gönüllüler artık kırmızı - mavi takım olarak Survivor 2022'ye devam edecek. Acun Ilıcalı, takımları değişen isimleri acil durum konseyinde duyururken, yarışmacılar büyük şaşkınlık yaşadı.

"HERKES DEĞİŞİKLİKLERİ KABUL ETMEK ZORUNDA"

Acun Ilıcalı, ada konseyinde, ''Bu akşam takımlardaki değişikliği söylediğim zaman da şaşıracaksınız. Olmaz dediğiniz, tahmin etmediğiniz bazı değişiklikler olacak takımlarda. Burası Survivor, burada herkes değişiklikleri kabul etmek zorunda'' dedi.

Konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:
"Seyirci oylamasındaki sonuca göre takımların değişiklik yaşamasına kullanılan oy yüzde 55. Yani bakıldığında 55'e 45 bir durum var. Geçen yıl da buna benzer bir durum var.

Şimdi önemli konu, şu anda yapacağımız değişlik Survivor'ın son değişikliği değil. Bundan sonra da ilerki dönemde takım değişikliği olabilir. Zamanında bir takımın yok olduğunu gördük, bireysele döndü. Bu sene için açıkçası seyircimizden aldığımız bir mesaj var, buna göre değişiklik yapacağız, onu daha sonra söyleyeceğim."

Acun Ilıcalı, kadınlarda takım değiştirecek isimleri saydı. Buna göre, ilki Ayşe oldu. İkinci isim Nagihan. Üçüncü yarışmacı Sude. Kadın yarışmacıların ardından değişiklik yağılan erkek yarışmacılar da belli oldu.

Erkeklerde ise ilk isim Gökhan oldu. İkincisi Perviz. Üçüncü isim de Anıl oldu. Dördüncü Atakan.

Kırmızı Takımı

Barış
Adem
Batuhan
Gökhan
Anıl
Sema
Merve
Sude
Ayşe

Mavi Takım

Berkan
Ogeday
Hikmet
Perviz
Atakan
Seda
Nisa
Evrim
Nagihan

ACUN ILICALI'DAN NAGİHAN-HİKMET AÇIKLAMASI!

''Nagihan, açıkcası Hikmet'le yaşadığınız sorunda karşı takımlarda olmanın verdiği negatif enerjinin patlaması oldu. Çok eski arkadaşlığınız var, bazı şeyler yaşanmış oldu ama bunun üstesinden gelebileceğinizi düşünüyoruz. Bu gerilimin aynı takımda olduğunuzda süreceğine inanmıyoruz.''

22/04/2022 09:17
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Survivor, Ünlüler ve Gönüllüler, Survivor 2022
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.