Survivor finali nerede, ilk yarı finalist kim? (10 Temmuz Survivor son bölüm ayrıntıları)

Survivor'da finale kısa bir süre kala ilk yarı finalist canlı yayında oynanan bireysel dokunulmazlık oyunları ardından belli oldu.

ads
ads
11/07/2020
HK

ads ads
Survivor finali nerede, ilk yarı finalist kim? (10 Temmuz Survivor son bölüm ayrıntıları)

Survivor'da finale kısa bir süre kala ilk yarı finalist canlı yayında oynanan bireysel dokunulmazlık oyunları aradından belli oldu. İlk turda Barış ve Yasin, Berkan ve Cemal Can karşılaştı. İlk yarı finalist Berkan oldu. Acun Ilıcalı Survivor finalinin Galataport’ta yapılacağını açıkladı.

Survivor’da final için geri sayım başladı. Survivor’da yarışmacılar ilk kez canlı yayında parkur yarışına çıktı.

Kıyasıya mücadele sahne olan yarışlarda eşleşmeler kura ile gerçekleştirildi. Oyunların sonunda ise finale çıkan isimler arasında beş galibiyete ulaşan isim yarı finale yükseldi.

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu finalinde Barış ve Berkan karşı karşıya geldi. Beş galibiyete ulaşan ilk ismin adını yarı finale yazdıracağı mücadeleler sonunda kazanan Berkan oldu.

Survivor’da yarı final oyunu ardından Acun Ilıcalı, yarışmacılara ilk sürprizini açıkladı. Acun, Survivor yarışmasının finalinin Galataport’ta yapılacağını duyurdu.

GEÇMİŞ BÖLÜMLERDE YAŞANANLAR

Survivor'ın 9 temmuzda yayınlanan 131. bölümünde bölümünde yarışmacılar dokunulmazlık için mücadele etti. Ön elemede karşı karşıya gelen Elif ve Barış'ın mücadelesinde 2-0 skor ile kazanan Barış oldu ve böylece Cemal Can ile rakip olarak çıkması gerekti. Elif ise dokunulmazlığı kaybeden ilk isim oldu. Berkan ve Cemal Can'ın karşılaştığı parkurda ise kazananı 5-3 skor ile Berkan oldu.

Dokunulmazlığı kazanan Berkan, ada konseyinde Cemal Can'ı eleme adayı olarak belirledi. Elif ve Cemal Can arasında geçen SMS oylamasında adadan elenen isim Elif oldu. Böylece Survivor 2020 final dörtlüsü Barış, Berkan, Yasin ve Cemal Can oldu. 

ELENEN ELİF'İN İLK SÖZLERİ 

Sakin kişiliğiye ilk günden bu yana mücadelesini sürdüren Elif, veda konuşmasında duygusal ifadeler kullandı. Acun Ilıcalı'ya teşekkür ederek konuşmasına başlayan Elif, "Survivor'ı hayatımın yansıması olarak gördüm her zaman. Hayatıma dokunduğunuz için teşekkür ederim. Çok güzel bir serüvendi benim için. İnsan korkularıyla ve inandıklarıyla yaşar. Ben de korkularımla yüzleşip mücadele etmeye çalıştım ve inandıklarımın peşinden koştum. Hak yemeden, kalp kırmadan mücadele etmeye çalıştım. Hikayeme çok güzel anılar yazdım. Ailemi ve eşimi gururlandırdığımı düşünüyorum. İyi ki bu insanları tanımışım buraya ilk gelen arkadaşımdan son arkadaşıma kadar herkesi seviyorum" dedi.

11/07/2020 09:51
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Survivor
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.