Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı'ndan milyonluk imza

Survivor All Star'ın şampiyonu Nisa Bölükbaşı'na reklam teklifi yağıyor. Daha önce Aleyna Tilki'nin reklam yüzü olduğu firmayla anlaşan Bölükbaşı, milyonluk imzayı attı.

ads ads ads ads
20/07/2022

ads
ads
Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı'ndan milyonluk imza

Survivor All Star'ın şampiyonu Nisa Bölükbaşı'na reklam teklifi yağıyor. Daha önce Aleyna Tilki'nin reklam yüzü olduğu firmayla anlaşan Bölükbaşı, milyonluk imzayı attı.

Survivor All Star'ın birincisi Nisa Bölükbaşı dev bir reklam kampanyası için anlaşma imzaladı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı İstanbul'a döner dönmez teklif yağmuruna tutulmaya başlandı.

Genç yarışmacı özellikle reklamcıları peşinde koşturmaya başladı. 5 farklı markadan teklif alan Bölükbaşı'nın bir içecek firmasıyla anlaştı.

REKLAM TEKLİFİ YAĞIYOR!

Bölükbaşı'nın ayrıca iki tekstil, bir de banka reklamı için gelen reklam tekliflerini değerlendirme aşamasında olduğu öğrenildi. Yarışmada aldığı birincilik tartışma konusu olan Bölükbaşı, eleştirilere "Kalbimle kazandım" yanıtını vermişti.

Öte yandan Nisa Bölükbaşı'nın Ogeday Girişken'le beraberliği de sürüyor.

20/07/2022 11:54
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Survivor, şampiyon, Nisa Bölükbaşı, , reklam, imza
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Seray Sever'den babası Tamer Sever'e: Tarifi imkansız bir boşluk her yanımda

HK MAGAZİN

İkiz kızları Sofia ve Alya'yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Seray Sever, şimdilerde tüm vaktini ailesi ve minik kızlarıyla geçiyor. Zaman zaman ikizleriyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunan Sever, son olarak merhum babası Tamer Sever'in doğum gününü kutladı. Babasıyla çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşan ünlü isim, yazdığı satırlarla herkesi duygulandırdı. İşte detaylar...

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.