Survivor yarışmacısı Yunus Emre Özden'den sevgilisi Beria Gözen'e şiddet!

Survivor yarışmacılarından Yunus Emre Özden'in 3,5 yıllık sevgilisi Beria Gözen darp edildiği iddiasıyla şikayetçi oldu.

ads ads ads ads
01/10/2022
Posta

ads
Survivor yarışmacısı Yunus Emre Özden'den sevgilisi Beria Gözen'e şiddet!

'Survivor' yarışmacısı, karma dövüş (MMA) sporcusu Yunus Emre Özden, 3.5 yıllık sevgilisi Beria Gözen'e şiddet uygulamakla suçlanıyor. Savcılığa gidip sevgilisinden şikayetçi olan Beria Özen, Özden'in kendisini dövüp evden attığını belirtti. İşte skandalın perde arkası...

Survivor yarışmacılarından Yunus Emre Özden'in 3,5 yıllık sevgilisi Beria Gözen darp edildiği iddiasıyla şikayetçi oldu.

Gözen şikâyet dilekçesinde şu ifadeleri kullandı: "Yunus Emre Özden benim erkek arkadaşım olur. Yaklaşık olarak 3,5 yıldır beraberiz ve beraber yaşarız. "

"Ara ara tartışmalarımız olur ve daha önce de kendisinden bu sebeple şikayetçi oldum. Fakat en son bir aydır küstük. Son bir haftadır barıştık. Yine beraber yaşamaya başladık. Yunus Emre normalde uyuşturucu madde kullanır."

"23.09 2022 günü saat 12 sıralarında dün nereye gittiğini sordum. Bu esnada yanında kız kardeşim Zeynep de vardı ve darp olaylarına tanık oldu. Bu sebeple aramızda tartışma çıktı."

"Yunus Emre benim saçlarımı çekti, boğazımı sıktı ve tekme ile bana vurarak beni darp etti ve hakaretlerde bulundu. Ardından yaşadığı evden beni ve kardeşimi kovdu."

"Ben de kendi imkanlarım ile şikâyette bulunmak üzere büronuza geldim. Bundan tam tarihini hatırlayamamakla birlikte yaklaşık bir buçuk ay önce Yunus Emre beni yine darp etti. Ben Silivri Kolan Hastanesi'ne gittim."

"Tedavi olurken Yunus Emre yanımdaydı. Bu sebeple korkumdan orada bulunanları bilgi veremedim. Zaten sonrasında yine barıştık. Bugün yaşanan olaya kadar beni darp eden ve hakaretlerde bulunan Yunus Emre Özden'den şikayetçiyim."

Geçen aylarda da Özden tarafından darp edilmesiyle gündeme gelen Beria Gözen'in, sevgilisi Survivor'a katılacağı için şikayetini geri çektiği öğrenildi.

01/10/2022 14:46
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Survivor, yarışmacı, Yunus Emre Özden, sevgili, darp,
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.