Survivor'da dün akşam kim elendi?

Gelecek hafta şampiyonun belli olacağı Survivor'ın 7 Temmuz Salı akşamı yayınlanan bölümünde elenen isim belli oldu

ads
ads
08/07/2020
HK

ads ads
Survivor'da dün akşam kim elendi?

Bu yılın en çok izlenen yayınlarından birisi olan Survivor yine heyecan dolu bir eleme oyunu ile izleyici karşısına çıktı. Birbirinden iddialı isimlerin mücadele verdiği yarışmada Sercan, Berkan, Cemal Can, Yasin, Barış ve Elif son 6'ya kalmayı başardı. 3 eleme adayının potada yer aldığı eleme konseyinde en az SMS'i alan yarışmacı adaya veda etti. Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı Survivor'da elenen ismi açıkladı! Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? Adaya kim veda etti?

SURVİVOR’DA ELENEN İSİM BELLİ OLDU!

Şubat ayında başlayan ve bugüne kadar büyük heyecanla takip edilen Survivor’da kritik hafta başladı. Son 6 yarışmacının performansını sergilediği yarışmada şampiyonun kim olacağı da şimdiden merak edilmeye başlandı. Bu akşamki eleme oyununda potada Yasin, Sercan ve Berkan yer alıyordu. 3 yarışmacı arasından en az SMS'i alan kişinin yarışmaya veda edeceği konseyde nefesler tutuldu. Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı Survivor'a veda eden ismi açıkladı. Survivor'da en az SMS'i alan ve elenen isim Sercan oldu. Sercan Yıldırım Survivor'a ve adaya veda etti...

SURVIVOR'DA SON 5 YARIŞMACI KALDI!

Sercan Yıldırım'ın adaya veda etmesi üzerine yarışmada mücadele eden son 5 yarışmacı kaldı. Yasin, Elif, Barış, Berkan ve Cemal Can ilk 5'e girmeyi başardı. Acun Ilıcalı final öncesi uygulanacak yeni sistemi açıkladı. Survivor'da 9 Temmuz Perşembe günü bir eleme oyunu daha olacak ve 4 kişi kalacak. Ardından 11 Temmuz Cumartesi günü başka bir eleme oyunu olacak ve son 3 yarışmacı kalacak. 12 Temmuz Pazar günü ise kalan 3 kişi, elenen yarışmacılarla yüzleşecek ve yüzleşme sonunda son 2 isim finale kalacak.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor eleme adayları oynanan 3 dokunulmazlık oyunu sonrasında belli oldu. Haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan Sercan eleme potasında Berkan’ı gönderdi. Ertesi gün oynanan dokunulmazlık oyununu ise Cemal Can kazandı ve Sercan’ın ismini söyledi. Haftanın 3. eleme adayının belirlendiği üçüncü dokunulmazlık oyununu yine Sercan kazandı ve eleme potasına Yasin’i gönderdi. Böylece haftanın eleme adayları Sercan Yıldırım, Berkan Karabulut ve Yasin Obuz oldu. 

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Survivor'ın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Berkan Karabulut, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı eleme potasında mücadele ettiler. En az SMS'i alan ismin adaya veda ettiği bölümde Acun Ilıcalı elenen ismi açıkladı. Survivor'da geçen hafta Nisa Bölükbaşı en az SMS'i alarak yarışmaya veda eden isim oldu.

08/07/2020 10:49
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Survivor, sercan yıldırım, yasin obuz
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.