Survivor'da gerginlik! Üçüncü eleme adayı belli oldu

Survivor All Star yarışmasında ünlüler ve gönüllülerin kıran kırana rekabeti ekrana geldi. Takımlar büyük eleme gecesi ardından üçüncü kez dokunulmazlık için karşılaştı. Ogeday oyun sonunda, ''Anıl bizden hala" sözlerini sarf edince ipler gerildi. Anıl ve Ogeday arasında bir süre tartışma yaşandı. Gece sonunda üçüncü eleme adayı belli oldu.

ads ads ads
23/05/2022

ads
ads
Survivor'da gerginlik! Üçüncü eleme adayı belli oldu

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2022 All Star yarışmasında takımların mücadelesi sürüyor. Adaya veda eden son isim gönüllülerden Seda olmuş ve yankıları ise bir süre iki takımı da etkilemişti. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, üçüncü kez dokunulmazlık ve ödül oyununda yarıştı. İşte, Survivor All Star eleme adayları...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor All Star'da haftanın üçüncü dokunulmazlık yarışı yine nefes kesti. Oyunu kazanan dokunulmazlığın yanı sıra ödülü de alıyor. Günün ödülü ise Köfte - Patates kızartması - Salata- Tiramisu.

Oyunu kadınlarda ünlüler alırken erkeklerde de kazanan ünlüler oldu ve üçüncü dokunulmazlık da ünlüler takımına gitti.

ANIL'DAN OGEDAY'A 'TAKLİTÇİ' BENZETMESİ

Anıl, Hikmet karşısında oyunu kaybettikten sonra bench'teki Ogeday ile tartışma yaşadı. Ogeday oyun sonunda, ''Anıl bizden hala" sözlerini sarf edince Anıl da ''Ogeday küçük Atakan olmuşsun. Böyle konuşmalar...Onun sözleri onun konuşmaları" dedi. Ogeday ise "Nasıl konuşmalar?" olduğununa dair Anıl'a soru yöneltti.

"KAYBETMEYİ BİL"

Ogeday'ın "Bu yarışmadaki tek sinirli kişi sensin Anıl" sözlerine karşılık Anıl, "Ben seni sivilde de tanıyorum Ogeday, sen böyle değilsin" ifadelerini kullandı. Tartışmaya, ''Kaybetmeyi bil. Ayşe'yi kaç kere azarladın, bench'te kaç kişiyi azarladın. Sonra da gidip herkesten özür diliyorsun" sözleri ile Ogeday son verdi.

Ogeday ile oyuna çıkan Anıl, kazandığı sayının ardından ''Şimdi anladın mı kardeş o kırmızı takımdakinin kim olduğunu!'' diyerek Ogeday'ı işaret etti.

ATAKAN: ÜZERİM SENİ!

Anıl'ın kazandığı oyun sonunda Atakan, kırmızı takım bench'ine uyarı niteliğinde sözler sarf etti. Atakan'a karşılık ise Adem yanıt verdi. Tartışmanın dozunun artması ile Atakan "Üzerim seni'' sözlerini kullandı.

Adem ise ''Merak ettim nasıl üzeceksin beni söyle bakalım?" dedi ve karşılığında Atakan ''Sakatlığın geçince alırım seni yener üzerim" şeklinde yanıt evrdi. Adem'in ''İyi 'R' yaptın'' çıkışına Atakan'dan ''R'de bir numara senin. İstersen adı Radem olarak değiştirebilirim" dedi.

SURVİVOR ELEME ADAYI 22 MAYIS

Survivor'da ilk dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler Berkan'ı potaya gönderirken ikinci oyunu da ünlüler kaybetti ve Ayşe'yi eleme adayı olarak seçti. Gönüllüler takımında dokunulmaz olan Ogeday oldu. Üçüncü eleme adayı oy çokluğu ile Hikmet seçildi.

SURVİVOR'DA EN SON SEDA ELENDİ

Geçtiğimiz hafta Survivor'a veda eden isim Seda Ocak olmuştu. Kardeşinin elendiğini öğrenmesiyle gözyaşlarına boğulan Sema ise konseyden ayrılmak üzereyken Seda'ya koşmuş ve ona sarılmıştı. İkiz kardeşler gözyaşları içinde birbirlerine veda ederken, takım arkadaşlarını da duygulandırmıştı.

Seda'nın gitmesiyle alakalı ödül oyunu öncesi takımlarla konuşan Murat, Sema'ya söz vermişti. İkizinin gidişiyle alakalı olarak "O takımda dört ayak varsa birisi Nagihan birisi Seda'dır. Onların kesinlikle potaya yazılmaması gerektiğini düşünüyorum" demesi dikkat çekmişti.

Bu sırada Sema'ya itiraz eden Evrim, "Yazacak başka kişi yoktu" deyince tansiyon yükselmiş ve Keklik'e tepki gösteren Sema, "Ben bir konuşayım Evrim, sus" demişti. Buna bozulan Evrim ise "Sus mu?" yanıtını vermişti.

23/05/2022 09:31
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Survivor, Ünlüler ve Gönüllüler
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.