HABER KIBRIS

Survivor’da kim elendi?

ads
17/05/2017

Survivor’da kim elendi?
ads

Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Ekrana gelen son bölümde Gönüllüler takımından bir kişi adaya veda etti. Peki, Survivor'da kim elendi?

Her hafta büyük bir heyecana sahne olan Survivor’ın elemesi, dün gece ekrana geldi. Sıkı bir şekilde takip edilen son bölümde Gönüllüler takımından bir kişi adaya veda etti.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı oyunu kaybetmiş konseyde Berna ve Anıl’ın ismi çıkmıştı. Gerçekleşen ikinci dokunulmazlık oyununda kaybeden taraf yine Gönüllüler olmuş bu sefer konseyde Volkan ve Elif’in adı yazılmıştı. Her hafta salı günü yaşanan eleme gecesinde en az SMS oyu alan Anıl oldu ve yarışmaya sonradan dahil olan yarışmacı adaya veda eden isim oldu.

 

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Eleme öncesi iki takım iletişim oyununa çıktılar. Yine büyük bir çekişmenin yaşandığı ödül oyununda son haftalarda hiçbir oyunu kazanamayan Gönüllüler takımı bu sefer iletişimden oyunundan zaferle ayrılmayı bildi.

SEMBOL OYUNU HEYECANI

Her hafta düzenlenen sembol oyununda erkeklerde sembolü kazanan İlhan Mansız olurken kadınlarda ise Sema galip çıktı. Böylelikle takım olarak mor odanın keyfini çıkardılar ve odada eğlenceli zaman geçirdiler.

SABRİYE BERNA GERİLİMİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Son haflarda oyunlarda sürekli tartışan Sabriye ve Berna ödül oyunu esnasında yine tartıştı. İletişim ödülünü kazanan Gönüllüler takımında Berna, kaybeden Sabriye’ye laf atınca olanlar oldu. İkili aynı zamanda sembol oyununda da gerilim yaşadı.

SON OYLAMA NE ZAMAN

Acun Ilıcalı, Survivor 2017’nin sonuna doğru gidilirken adada yapılacak son oylamanın zamanını açıkladı.  Yapılacak toplu oylamanın ardından Dominik’te bir daha oylama olmayacak.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Survivor 2017, HABER, KIBRIS
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems