HABER KIBRIS

Taciz skandalında son perde! Ahlaksız teklifi ifşa etti

ads
14/12/2017
HK

Taciz skandalında son perde! Ahlaksız teklifi ifşa etti
ads

Bugüne kadar, aralarında Rose McGowan, Angelina Jolie ve Gwyneth Paltrow'un da bulunduğu onlarca kadın, film yapımcısı Harvey Weinstein'a taciz suçlaması yöneltti.

65 yaşındaki Weinstein ise suçlamaları kabul etmiyor. Son olarak Salma Hayek, New York Times gazetesi için Weinstein'a yönelik taciz suçlamalarını anlattığı bir yazı kaleme aldı. 51 yaşındaki Meksika-ABD'li oyuncu, Meksikalı ressam Frida Kahlo'nun hikayesini anlatan 'Frida' filmi için yapımcıyla birlikte çalıştıkları dönemde yaşadıklarını anlattı.

Frida'yı canlandırmanın büyük bir tutkusu olduğunu söyleyen Hayek, film projesi boyunca Weinstein'a sürekli ve defalarca "Hayır" demek zorunda kaldığını belirtti.

Hayek, "Onunla birlikte duş almaya hayır. Duş alırken beni seyretmesine izin vermeme hayır. Bana masaj yapmasına izin vermeme hayır. Çıplak bir arkadaşının bana masaj yapmasına izin vermeme hayır. Bana oral seks yapmasına izin vermeme hayır. Başka bir kadınla birlikte önünde soyunmama hayır. Hayır, hayır, hayır, hayır, hayır…" dedi.

Hayek, isteklerini kabul etmedikçe Weinstein'ın öfkesinin arttığını yazdı.

Oyuncu, daha sonra Weinstein'ın kendisini, filmde başka bir kadınla çıplak olarak bir sahnede oynamaması durumunda projeyi durdurmakla tehdit ettiğini belirtti.

Hayek, gereksiz gördüğü bu sahnenin çekimi sürecinde ağladığını, ağlamayı durdurmak için sakinleştirici aldığını, ağlamasının durduğunu ancak bu sefer de kustuğunu yazdı.

Hayek bir keresinde Weinstein'ın kendisine, "Seni öldüreceğim, bunu yapamayacağımı düşünme" dediğini de öne sürdü.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Frida Kahlo, Hayek
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems