Taekwondocular 19 Mayıs’ta yarıştılar

ads ads ads
21/05/2022

ads
ads
Taekwondocular 19 Mayıs’ta yarıştılar

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde müsabakalar düzenledi.

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor  Bayramı Taekwondo Karate Budo  Zor Haraketler Müsabakaları Perşembe akşamı Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Müsabakaları UBP Girne Milletvekili  Hasan Küçük ve  Cumhurbaşkanı Özel kalem Müdürü  Çağın Zort da izledi.

Müsabakalar sonunda dereceye girenlere ödülleri  Federasyon başkanı Eyüp Zafer Gökbilen UBP Girne Milletvekili  Hasan Küçük ve  Cumhurbaşkanı Özel kalem Müdürü  Çağın Zort verdiler.

 

BAYANLAR ZOR HAREKETLER

1.Kategori:      1.Pınar Akarpınar                    2.Ana Tüysüz              3.Didem Yener

2.Kategori:      1.Defne Okçu                          2.Berinay Babacan      3.Sinem Kara

3.Kategori:      1.Rojbin Özer                         2.Cemaliye Yamak     3.Gülcan Abdullah

4.Kategori:      1.Karmen Küçük                    2.Enise Püsküllü         3.Tuba Şenel

5.Kategori:      1.Sera Acar                             2.Daria Shylushevska 3.Rich Travestie

6.Kategori:      1.Nisa Gukaeva                       2.Spellane Gankama   3.Esma Özbiçen

7.Kategori:      1.Şebnem Eryiğit                    2.Süheyla Bölükbaşı   3. Aslı İpek Kara

8.Kategori:      1.Marina Stepco                      2.Gülşah Erfinike       

ERKEKLER ZOR HAREKETLER

1.Kategori:      1.Demir Çelik                         2.Daniel Tansoy          3.Mahmut Colayır

2.Kategori:      1.Kaya Çelik                           2.Emre Acar                3.Zeynel Yıldırım

3.Kategori:      1.Münür Püsküllü                   2.Sam Norozi              3.Bahadır Boz

4.Kategori:      1.Barış Erfinike                       2.Muhammed  Kılıç    3.Ege Salih Babacan

5.Kategori:      1.Mehmet Çullama                  2.Bora Kürşat              3.Taner Kara

6.Kategori:      1.Özkay Ramiz                       2.Alex Tüysüz             3.Serkan Kara

7.Kategori:      1.Arda Akın Altuntaş             2.Yusuf Seyhan Şen               

8.Kategori:      1.Arda Aslan Öztürk               2.Resa Pormohammedzade

 

21/05/2022 10:34
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Taekwondo
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.